Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a nők simán találhatnak szexpartnert?

Figyelt kérdés
Vagyis lényegében igen, könnyebben megy mint egy férfinek. Viszont és ez a lényeg: a minőség nem mindegy! Minőségi szexualitásra nagyon is nehéz férfit találni. Szájhősök azok sokan vannak, de amikor bizonyítani kellene, akkor még a találkozást is elhalasztják a végtelenségig. A minőségi szexualitást nyújtó férfiak pedig ritkák, mint a fehér holló. (Tisztelet a kevés kivételnek.) Miért hiszik azt a férfiak, hogy nekik nem kell minőséget nyújtaniuk szexuálisan? (Szintén tisztelet a kivételnek.)
2021. szept. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
59%

A gond ott van, hogy te a szájhősök halmazában keresgélsz.

Aki leírja, hogy mit fog veled csinálni, az éppen nem felel meg a te elvárásaidnak, hiszen nem rád figyel, hanem egy kész programot akar lefuttatni. Vagyis azt hiszi, hogy ez így megy.

2021. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
31-es ezek nem az online térben kezdődnek!!!!!
2021. szept. 7. 16:03
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

#32!


Ez lényegtelen.

Ha beszél erről, ha ír, akkor ugyanúgy szájhős.

Azt mondhatom neked, hogy szeretnék veled szeretkezni. De azt nem mondhatom, hogy mit tennék veled. Egyrészt, mert öndícséret, ami mindig gáz, másrészt meg hülyeség, hiszen úgysem tudom. Sosem tudom előre, hogyan fog alakulni egy szeretkezésem. Ez mindig két emberen múlik.

2021. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
59%
29 vagyok dehogy veszem zsaarolásnak ismerem a szabályokat itt és máshol is betartom őket de azt le tudom szögezni mind férfi és női oldalról egyaránt rengeteg a frusztrált ember ... lehet én is az vagyok:)
2021. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Normális ember úgy is gondolkodik ahogy te! Éppen ez az amit vázoltál hogy elmondani mit tennék stb teszi egyrészt hiteltelenné, másrészt ez már eleve kizárja a minőséget. Szerintem.
2021. szept. 7. 16:10
 36/58 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy ha ilyenekkel találkoztál, akkor rossz helyen kerestél.
2021. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Szerintem ez lutri, csak a férfiak hiszik azt, hogy egy nőnek könnyebb minősegi szexet nyújtó partnert találniuk. Az meg senkire nincs ráírva hogy ki mit nyújt.
2021. szept. 7. 16:15
 38/58 anonim ***** válasza:
#27 igen egy ilyen nőtöl én is menekülök és a farkam is tiltakozna :D Volt ilyen stílusú kolléganőm, nem értette miért nem akarok tőle semmit.
2021. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
Milyen nőtől? Konkretizáld!
2021. szept. 7. 16:20
 40/58 anonim ***** válasza:

#37!


Én is legvagányabb, legdumásabb nőnél tapasztaltam azt, hogy az ágyban ennek éppen az ellenkezője.

De azért nem volt rossz. :)

2021. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!