Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen pasik jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Bármi külső, vagy belső tulajdonsagot irhatsz.

De azt is leirhatod, hogy mi taszít, vagy mi az ami nem jön be.


2021. szept. 4. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony. És jó, ha tetszik a mozgása, de ezt nem tudom leírni mitől tetszik. Talán ha kicsit fura.
2021. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedélyes.
2021. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Külső:

Cuki, feminin, tipikus nagyvárosi metroszexuális "bájgúnár", kedves, melegséget árasztó mosoly, jó stílus. Az arcszőrzet tud szép lenni, de ha lehet inkább ne. Kivéve ha kifejezetten jól áll neki, akkor de. Testalkatra/magasságra nincs nagyon preferenciám. Nyilván ne legyen ilyen Molnár Krisztián alkat azért.


Belső:

Az intelligencia afrodiziákum. Fontos hogy értelmes, művelt és kulturált legyen, ne viselkedjen egy türhő suttyóként. Meg a jó humor is nagyon fontos. Legyen nyitott, kedves, támogató, empatikus, szeretet teljes, élet igenlő, vidám és ami a legfontosabb, érezzem magam szeretve, megbecsülve és kellemesen ha vele vagyok. Ja, és legyen közös érdeklődési körünk, mert egy kapcsolat nagyon hamar meg tud halni ha két totál külön világ vagyunk.


Na, és akkor felébredtem. :'D

2021. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átlagos testalkat,barna haj.Legyen kedves,humoros,intelligens,hűséges,művelt,támogató,empatikus,közös érdeklődés.
2021. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!