Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan utaljak ra hogy szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak ra hogy szeretnek dugni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel nemreg egyutt aludtunk de csak osszebujva, amikor megprobalt megcsokolni, mondtam neki h kerlek ne, mert akkor eppen ugy ereztem hogy szr otlet lenne, foleg hogy van egy masik srac aki bejon. Aztan mondta hogy barmikor megcsokolthatom ha akarom es hogy nagyon kinosan erzi most magat, de ugy erezte hogy ez az a pillanat. Na most azota a masik srac kiesett, es rajottem hogy amugy szivesen lefekudnek vele... Ezt hogyan jelezzem hogy ne legyen tul nyomulos de tudja hogy mostmar johet es nem fogom visszautasitani.21L

2021. aug. 29. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Lődd ki magad az űrbe. Az a tuti megoldás.
2021. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon egyszerű a dolog! Beszélgetésnél ha szóba jön a dolog, akkor pont jó, de csak úgy spontán is lehet - mindegy, lényeg hogy elevenítsd fel az esetet: "emlékszel arra, amikor az ágyban meg akartál csókolni?", és ha képben van, mondd el Neki őszintén, hogy tisztáztad magadban az érzéseidet, és ha még mindig akarja, most már lehet! Engem amúgy mindig is izgatott az ilyen dolog, hogy különböző nem ellenére csak barátok az illetők, de aztán elmélyül a dolog, és barátságból szerelem lesz, vagy épp egyszerre mindkettő - én mondjuk izgslmasnak tartom, és ha Ő is hasonlóképp van ezzel, akkor nyert ügyed van!

Ha tudod, hogy mit érez a másik, akkor mindig könnyebb a helyzet, és onnét már csak egy szóbeli löket kell, hogy aztán egyből nyert ügy legyen!

2021. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod és "szia nem aludnánk együtt ismét, a múltkor úgy össze voltam zavarodva" ebből már kapcsolni fog hogy a múltkor nem akartál dugni, de most már igen.
2021. aug. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!