Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan utaljak ra hogy szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak ra hogy szeretnek dugni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel nemreg egyutt aludtunk de csak osszebujva, amikor megprobalt megcsokolni, mondtam neki h kerlek ne, mert akkor eppen ugy ereztem hogy szr otlet lenne, foleg hogy van egy masik srac aki bejon. Aztan mondta hogy barmikor megcsokolthatom ha akarom es hogy nagyon kinosan erzi most magat, de ugy erezte hogy ez az a pillanat. Na most azota a masik srac kiesett, es rajottem hogy amugy szivesen lefekudnek vele... Ezt hogyan jelezzem hogy ne legyen tul nyomulos de tudja hogy mostmar johet es nem fogom visszautasitani.21L

2021. aug. 29. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy nem 15 éves vagy? Ez nagyjából annak az értelmi szintje...
2021. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Csábítsd el te akkor
2021. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg talikor
2021. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitod a szád és elmondod, hogy meggondoltad magad.
2021. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez a nincs ló, jó a szamár is tipikus esete

A srác hülye, ha ezek után még kezd veled. Megérdemelnéd, hogy elhajtson!

2021. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle találkát, ha megpoldhato menjetek el valamelyikőtök lakhelyere, onnan már tudod mit kell tenned.
2021. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Szval azért jöhet ez a srác, mert a másik kiesett? 🤦‍♀️

Legközelebb ha taliztok akkor kapd le, vagy írj neki, és tereld az alvásotokra a szót, é tt utalj rá h most már máshogy cselekednél, csak akkor zavarban voltál stb..

22l

2021. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Rendkívül összetett probléma, de talán csodás közösségünk talál rá megoldást. Lássuk mik a lehetőségeid:

1: Csak csókold meg.

2: Egyszerűen mondd el neki őszintén.

3: Reménykedj benne, hogy újra megcsókol és hagyd neki.

5: Hívd el valahova, ahol kettesben lehettek, aztán majd alakul.

6: Kimaradt a 4-es.

2021. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Vagy szimplán írd le neki hogy dugni akarsz vele. Nekem már irtak le. Baromira tetszett ;)
2021. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Jaa először én is azt hittem valami 13 éves írta vagy troll.A srácnak bejössz nem hiszem hogy csak szexet akar.Menjetek el randizni először is.Ismerd meg aztán ugorj az ágyába.
2021. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!