Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szolgáltatás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szolgáltatás hogy egy nő találkozik velem és elmondja mi a baj velem hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Hogy miért vagyok szűz 29 évesen? Hogy miért van az hogy annyira nem tetszem a nőknek hogy beszélni sem akarnak velem? Ennyi rosszul nézek ki? Vagy mi a gond? Van már ilyen szolgáltatás?

2021. aug. 14. 13:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%

És melyik a hasznosabb képesség az életben? Autót vezetni (én mondjuk Bp-en lakom, tehát mindenhova el tudok jutni tömegközlekedéssel), vagy rendberakni az életed, megoldást találni a problémáidra, és ennek segítségével vagy párra lelni, vagy megoldani az életed egyedül...



Nyilván ha az autóveztést fontosabbnak ítéled, akkor költs arra, és hagyd a fenébe ezt a szüzesség dolgot, de jelek szerint te tipikusan az vagy, aki se lenyelni, se kiköpni nem tudod a csajoknál sikertelenséged.


Azt nem fogadod el, hogy változtatni kell, és ez áldozattal jár (akár anyagi áldozattal, mert nem csak a pszichológus nincs ingyen, de a ruházkodás, az edzés, a fodrász, a kultúrálódás, a programok, a randik sem), se elogadni nem tudod, hogy ebben sikertelen leszel.



Pedig a kérdésedben még fizetnél azért, hogy valaki megmondja mi a baj, most meg kiderül, hogy pénzkidobás az egész ;)

2021. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, jóban vagy önmagaddal? Szoktál beszélgetni emberekkel? Meg tudsz nevettetni másokat? Ha látod, hogy valaki bajban van, akkor segítesz vagy kikerülöd? Vannak barátaid? Képes vagy egyedül is jól érezni magad? Mikor nevettél utoljára? Szabadidődben eljársz otthonról? Volt már lány, akihez megpróbáltál közeledni? Ha igen, mi történt?
2021. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%

Btw hozzád nem kell 4 éves pszichológus képzés.


Eddig kb 5 választ írtál, és már kezd látszani, hogy miért nem tudsz ismerkedni. Ha a hárítás az egyetlen ötleted, azzal sincs baj, de szólok, az nem vezet sikerre


(ps: ne értsd félre, nekem tök mindegy, hogy tudsz e csajozni vagy sem, az ittlévő emberek életét minimálisan sem befolyásolja az, hogy szűz maradsz e örökre, szóval igazából nyugodtan folytasd tovább, amit eddig tettél, hiszen az utóbbi 15 évben is milyen komoly sikereket értél el vele)

2021. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%

"Képes vagy egyedül is jól érezni magad?"


Ez a kedvencem mindközül! Ezt a kérdést szoktam én is felenni a sikertelen haveroknak.


Mindig ugyanaz a válasz:

- Majd elmegyek nyaralni, ha lesz párom!

- Majd járok edzeni, ha lesz kiért!

- Majd elmegyek moziba a baránőmmel!

- Régen szeretnék X hobbit csinálni, de nem egyedül!


Minden esetben mondom nekik, hogy a nyaralás, a sport, a hobbik, a kikapcsolódás egyedül is élvezhető. Ha ezeket elkezi csinálni, akkor sincs semmi garancia arra, hogy becsajozik, de legalább sokkal elviselhetőbb az egyedüllét.



Amikor én voltam 2 évig egyedül, akkor ezekről sosem mondtam le. Cserébe hallgattam őket, hogy nekem milyen könnyű, mert kimozdulok, mert van miről beszélnem a nőkkel... Bezzel belevágni egyik sem akar.

2021. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

Hát, lehet hogy bunkóság, de van az a mondás, hogy "Addig nyújtózkodj amíg a takaród ér!"


Nagyon sok olyan csaj van, akit nem vesznek észre az olyan srácok mint amilyen a kérdező, mert a legtöbbször csak az általuk elképzelt "ideális nő"-ket bámulják és azokról álmodoznak. Ezeknek a csajoknak meg (általában) átlag feletti, szuperszexi külsejük van és ott egy átlagos srácnak meg vajh'mi kevés esélye van. ​

Emiatt meg lemaradnak az átlagos csajokról. Akiknek lehet, hogy rövid vagy görbe a lábuk, vagy van egy kis pocakjuk, vagy nagyobb a fenekük, vagy éppen nem elég szép a hajuk, vagy bármi ami miatt kapásból azt lehet mondani, hogy "Kuka". Aztán közben lehet, hogy ezerszer többet érnek annál mint akiről álmodoznak a kérdezőhöz hasonló 29 éves szűz srácok.

Lejjebb kell adni az igényekből és észre kell venni a tökátlagos vagy akár átlag alatti csajokat is. Mert lehet, hogy pont egy olyannal jönnél ki a legjobban.


De nem kell aggódni, mert a nők között is vannak olyanok mint a kérdező, és nekik is sokszor olyan elvárásaik vannak amiknek egy átlag srác nem felel meg.

2021. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Konkrétan nagyon kevés nő van aki nekem nem felelne meg külsőleg. Nekik sem kell ilyen mint én. Hanem férfiasabb jó vágású. Nem azt mondom hogy kigyúrt kell nekik. Nem is nagyon láttam még ki gyúrt embert se. De az mindnek elvárás hogy férfias legyen és jó vágású ki nezetre.
2021. aug. 14. 16:44
 27/32 A kérdező kommentje:
De mindegy hagyjuk akkor inkább maradok szűz de én nem fogok már drasztikusan változni. Ilyen vagyok kész ez van. Visszahúzódó is nekem kínzás a változás ha így nem fogadnak el inkább maradok szűz ezen kommentek alapján jöttem rá erre.
2021. aug. 14. 16:47
 28/32 A kérdező kommentje:
Maximum ha valami sportot sikerül találni amit nem utálok ákkor azt lehet űzném de még eddig mindet utáltam
2021. aug. 14. 16:48
 29/32 anonim ***** válasza:
73%
Kifogás, kifogás, kifogás, miért szerinted nincsenek visszahúzódó nők?
2021. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
A külsöm azoknak sem felelne meg.
2021. aug. 14. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!