Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szolgáltatás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szolgáltatás hogy egy nő találkozik velem és elmondja mi a baj velem hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Hogy miért vagyok szűz 29 évesen? Hogy miért van az hogy annyira nem tetszem a nőknek hogy beszélni sem akarnak velem? Ennyi rosszul nézek ki? Vagy mi a gond? Van már ilyen szolgáltatás?

2021. aug. 14. 13:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezt ingyen is megteszik
2021. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Meztelenül kéne elmondania?
2021. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem
2021. aug. 14. 13:48
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Én szívesen elmondom neked a meglátásaim ha ezen múlik. De barátaid nincsenek?
2021. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
Küldj képet,abból megmondom.
2021. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Van 1-2 ilyen haverom mint te. Van aki még szűz (pedig egy tizessel idősebb nálad), van aki valahogy nagy nehezen elvesztette, de nem tart sokkal előrébb mint te.


Többször volt, hogy elmondtam nekik, hogy mi a gáz, hogy miért nincs esélyük sem a csajoknál.


Minden alkalommal a kifogások jöttek, mert ők nem olyanok, nem is csinálják azt, nincs igazam, egyébként is nem az gond, nanem az, hogy nincs pénzük, nem magasak, nem jóképűek, nem izmosak, nem bunkók... ki tudja még mi minden.


És ezek a srácok mind a haverjaim, mégsem hittek nekem. Akkor egy vad idegennel miért lenne más? Ott is csak nyomnák a védekező dumát, mert könnyebb a genetikai lottóra, a szerencsére, a nőkre hárítani a dolgot, mint beismerni, hogy elszúrták.



(ps: ne írj privátot férfi vagyok)

2021. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Amit a #6-os írt az nagyon igaz és én is tapasztaltam már (ugyan lány vagyok). A többség hiába kap választ, semmit nem hajlandó változtatni, hanem keres valami kifogást vagy legyint rá, hogy biztos nem az a baj.


A külső véleményezés adja magát, nincs mit magyarázni. Viszont ha a gondolkodásoddal, a viselkedéseddel, a jellemeddel van baj, akkor azt egy idegen nem feltétlen tudja jól felmérni. Inkább a barátaidtól kérj tanácsot, akik kellően ismernek.

2021. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az a srác, aki azt fontolgatja, hogy bemelegedik, csak hogy legyen valami? :D
2021. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

7: egyébként ez a párkeresésben sikertelen lány ismerőseimre is igaz. Ugyanúgy a kifogások, hogy a pasiknak a szilikon csaj kell, meg a nagymellű, meg a kurvás, meg aki egyből lefekszik, meg aki...



Mindkét esetben azt látom, hogy igazán szembenézni egyik sem akar azzal, hogy pl egész nap otthon ül, esélye sincs mással találkozni, hogy egész nap a gép előtt van, hogy bárhova megy egy hatalmas könyvbe van bújva, fején fülhallgató, hogy esélye se legyen nála senkinek próbálkozni, ha mégis kimozdul, akkor kizárólag 3 haverral zárt alakzatban.



Vicces, hogy mind a férfi, mind a nő haverok kb ugyanazokat a kifogásokat puffogtatják (kis mell vs kis karizom, stb), és a problémák gyökere is ugyanaz.



(amúgy nem vagyok én sem egy casanova, nem a magas lóról beszélek, akinek minden összejön, egyszerűen megtanultam együtt élni a hátrányaimmal, és próbálok változtatni a hibás beidegződéseken. Sok esetben már ennyi elég ahhoz, hogy sikereket érjen el az ember. De a tagadásra nehéz bármit építeni)

2021. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nagyon sokan ingyen is elmondanák neked.

De egy dolgot véss az eszedbe! NEM a nőkkel van baj.

2021. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!