Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szolgáltatás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szolgáltatás hogy egy nő találkozik velem és elmondja mi a baj velem hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Hogy miért vagyok szűz 29 évesen? Hogy miért van az hogy annyira nem tetszem a nőknek hogy beszélni sem akarnak velem? Ennyi rosszul nézek ki? Vagy mi a gond? Van már ilyen szolgáltatás?

2021. aug. 14. 13:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy van ilyen szolgáltatás. Pszichológusnak hívják.
2021. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
8. Nem akarok ilyesmit attól hogy láttál itt ilyet, attól az még nem én vagyok.
2021. aug. 14. 14:18
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

Lepontoztátok #11-et, pedig jót mond!


Csak a terapeutával is az a "gond", hogy gyorsan el fogja terelni a beszélgetést arról, hogy "a csajoknak a kocsi számít", meg MNK, meg "195 centis izomagyakra buknak", és rá fogja terelni arra, hogy hogyan gondolkozol magadról, mit teszel a siker érdekében.


Ez pedig gyorsan elveszi a kedvüket.


Az incel közösségek is azért virágoznak, mert megoldás helyett ott az akol meleg, ahol lehet szidni a nőket, a kapitalizmust, a genetikát, és mindenki más csak bólogat.

2021. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Genetikàban annyi igazuk van hogy 70 százalékban vele született dolog. Csak a maradék 30 százalékon lehet változtatni. Egyszer olvastam
2021. aug. 14. 14:28
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

14: nekem is van olyan terület, ahol nem dobott a génlottó túl jót.


Erre mi a megoldás?


a) siránkozni, hogy így jártam

b) azon változtatni, amin tudok, és elengedni azt, amin nem tudok


Mit tippelsz, melyiket érdemes választani?

2021. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológussal azért vigyáznék. Én 11 éves koromtól 23 éves koromig több szakembernél voltam, pszichológus/pszichiáter, fizetős/sztk-s egyaránt. Valamiért mindegyiknek az volt a módszere, amikor a durva iskolai bántalmazásokról és a külsőm miatti alázásokról beszéltem, hogy "te szép vagy, jó vagy úgy, ahogy vagy és mindenki más a hülye". Esetleg "beképzeled a negatív énképed miatt" (ami nem negatív, mások sokkal rosszabbnak látnak, mint én magamat), ja, és a kedvencem a "teccettél a fiúnak, azért gáncsolt ki a folyosón, dobált meg kővel és üvöltözte rád, hogy ocsmány" 😅😅😅

Ezek középiskolai élmények, de később is mintha a falnak beszéltem volna, jöttek a szokásos klisékkel. "Nem vagy elég nyitott, megközelíthetetlennek tűnsz, azok a férfiak nem is kinevetni és megalázni akartak, csak nem tudnak kulturáltan udvarolni blabla".

2021. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%

Igen, van. 15e ft/óra.

Pszichológusnak hívjàk.

2021. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Már voltam régen sok értelme szerintem sincsen.
2021. aug. 14. 14:39
 19/32 A kérdező kommentje:
Abba már bele se merek gondolni hogy ki az aki ezért fizet 15 ezret óránként. Autó vezetés megtanulása olcsóbb ennél. Xd
2021. aug. 14. 14:44
 20/32 anonim ***** válasza:
93%

18 Ha úgy mész oda hogy a terapeuta majd megoldja a gondodat, akkor nem is fog.

Neked kel fejben eldönteni hogy változni akarsz és akkor a folyamatban tud támogatni de nem fogja megoldani a problémáidat ahhoz te is kelessz.

2021. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!