Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szexualis szolgáltatást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szexualis szolgáltatást vesz igénybe a leány/legénybúcsún, az miért köt házassagot?

Figyelt kérdés
Aki sose tenne ilyet az kérem ne emelje ki külön, mert tudom, hogy nagyon sok olyan férfi és nő van akiknek nincs igénye a "gőz kieresztésre". Tényleg csak az érdekel, hogy akinek nyűg monogámnak lenni az jogilag miért köteleződik el (mert igazából tényleg csak a szívás van vele ha az ember magára erőltet valamit ami tőle idegen).

2021. jún. 25. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kicsapongók is vágynak arra hogy legyen egy stabil kapcsolatuk ahova "visszavonulhatnak", csak nem korrektek a párjukkal mert félrekúrnak. Aki leány/legénybúcsún félredug abban a félrelépési "hajlandóság" utána is fent fog maradni.
2021. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem a jogi elköteleződés a lényeg. Én magam nem pártolom, hogy még utolsó nap megcsalják egymást a felek, de meg tudom érteni. Az egy legitimált, rituális módja annak, hogy az emberben tudatosodik: EL-KÖTE-LEZŐDÖTT.


Szerintem van, akiknek ez segít majd évekkel később a nehéz időkben, hogy emberek maradjanak, nem pedig megcsalók.

2021. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

#2


Szerintem meg ha erre vetemedik az esküvő előtt, akkor legyen annyira tökös, hogy bejelenti a menyasszonyának/vőlegényének, hogy mi történt.

2021. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amatőr legénybúcsú szervező vagyok. Nem is láttam még olyat hogy a vőlegény csalna meg menyasszonyt de hallottam ezt azt.

Főleg vidéken még divat a lagzi meg a házasosdi. Házasosdi, szép kép kifelé belűl meg rothad az alma..

Aki vőlegény megcsalja a párját nem akarja az esküvőt. Esküvő szervezése fél-1év. Elején lehet akarta a pasi de az is lehet,hogy csak illedelemből kérte meg a lány kezét. Sőt van amikor a lány se akarja,de mert a barátnője férjhez ment kihisztizik egy házasságot. Barátnő babázik,neki is kell....

Még egy eset az ara és a sleppje kicsinálják a pasit idegileg esküvő szervezés címén. Elveteti magát a lány de extra igényei vannak lagzira akkor pasi gyűlik a gőz,ha meghívók kint vannak kellemetlen lemondani az esküvőt.

2021. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!