Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy görögországban sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy görögországban sok az útszéli prosti, aki nagyon olcsón adja a szolgáltatást, pipát stb?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen 😀
2021. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és hol lehet megkapni őket?


nagy kár, hogy magyarországon is nem ugynaez a helyzet? :D

2021. ápr. 11. 12:14
 3/11 A kérdező kommentje:
mi a tarifa?
2021. ápr. 11. 12:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. A prostik árát a kereslet-kínálat határozza meg. Görögországban magasabbak nálunk az átlagbérek (+a turisták), szóval szerintem éppenhogy drágább lesz mint a hazai árak.
2021. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Thaiföldön vannak olcsó prostituáltak, csak érdemes figyelni, nehogy a miniszoknyás csajszinak méteres kolbászt találj a lába között.
2021. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

ne okoskodjál a hülyeségekről


[link]


azt írják, hogy görögben 600 ft 1 qva


bárcsak itt is annyi lenne

2021. ápr. 11. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 nálunk is "válságban" a szexipar, mert nincsenek turisták, meg eleve gazdasági válság van és kevesebb az emberek pénze. Ettől még nem fognak egy kiló kenyér áráért dugni. Blikk mint "hiteles" hírforrás, hahaha.
2021. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok benne a prosti témában, de félig görög vagyok, szóval van egy kis tapasztalatom.

Az árakról semmit nem tudok, de tudom hogy sok olyan helyzet volt, mikor x összegben egyezett meg a csaj meg a kuncsaft, aztán többet kért a csaj. Mikor a pasi nem akarta kifizetni, akkor szólt a csaj a stricinek. Legtöbbször ide átnyúlik a Szicíliai maffia keze, szóval gondolhatod hogy nem a kertész fog utánad menni ha nem fizetsz:D

+az útszéliek elég lepukkantak(mint kb mindenhol) A szegényebb réteg helyzete nem a legjobb, szóval sokan állnak be prostituáltnak. Sok szép lány van közöttük, de a szebbeket senki nem fogja az út szélére kiállítási, hanem "feljebb" küldik őket..

2021. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint a spórolás, aztán ha valami jó kis betegséget összeszedsz tőle, akkor mi az olcsó? Lehet hogy egy átvándorló menekült eladja magát nagyon olcsón, mert c csupán azt írod hogy Görögországban, de nem mindenki görög aki ott él...
2021. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6! Azt figyelembe vetted, hogy az általad behozott cikk 2015-ös?
2021. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!