Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen magas minőségű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen magas minőségű szolgáltatóknál mi a tarifa?

2021. ápr. 27. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé igénytelen... mindig látom őket , nem értem kinek van rájuk gusztusa, ott az út szélén törlik ki magukból... nagyon tiszták...
2021. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szerintem meg csak irigykedsz...


fullos bringák...

2021. ápr. 27. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod. Mosdatlan igénytelen nők. De akkor nekedvaló.
2021. ápr. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ha nálad ez a full befizetlek egy 69-re 😂😂😂!
2021. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem kell ennyire irigykedni...

Azért megnézném a toronytestű, dagadék, gyakorizó nőket, akik ezeket a macákat lenézik, vajon hogyan néznek ki?


Lefogadom egész nap csipszet zabálnak és a TV előtt tespednek... Míg más legalább keresi a kenyerét az utcán, minőségi szolgáltatást nyújtva...

2021. ápr. 28. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki irigykedik?
2021. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mennyi a tarifa?

Még mindig nem tudom, ez a kérdés pedig

2021. ápr. 28. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj és kérdezd meg, 15. Ker, szemétégető, Dunakeszi felé menj, ott állnak.

Szívesen

2021. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem őket nem irígyli senki.. 🙄

Attól, hogy némelyik tényleg egészen jó testű, szexi lány, azért ez lelkileg nem egy könnyű világ lehet..

Mondhatnánk, hogy kereshetné a kenyerét más melóval is, de vagy nem ért máshoz vagy csak a nem rossz pénz miatt csinálja. Nem hiszem, hogy ők mondják gyakran, hogy a munkájuk a hobbijuk és szeretik csinálni, télen hóban fagyban vagy 40 fokban kint állni, aztán minden perverz fura lényekkel is "kedves" lenni.

Miből gondolod a minőségi szolgáltatást? 😅 Szerintem az nem az útszéli prostiknál kezdődik... egy lakásosnál sem biztos a higiénia és a minőség... nem még az útszéli lányoknál. De te tudod mi a te szinted, neked hol kezdődik a minőség...


Csak ismerőstől hallomásból sztori, hogy megkérdezett egy normálisabb kint álló lányt talán valahol Dunaharaszti(?) környékén valami raklapos elott.

Nála szopás árajánlat 7500 ft ha jól emlékszem 😅

2021. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!