Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik meg rosszabbnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik meg rosszabbnak az olyan szexkapcsolatokat, ahol a férfi nagyvonalú a szexpartnerével?

Figyelt kérdés
Egy éve szexkapcsolatom van egy férfivel, akihez mindig is nagyon vonzódtam, viszont párkapcsolat nem működne közöttünk. A partnerem gyakran kedveskedik nekem valamivel, közös programokra visz, nyaralni is voltunk. Nem szoktam mások orrára kötni a nemi életem, de aki közel áll hozzám és tud róla, úgy gondolja, hogy csak a pénzért csinálom, holott ez nem igaz. Nem feküdnék le olyannal, akivel nem élvezem a szexet, és pláne nem szeretnék olyan emberekkel közös programokat, nyaralást, semmit. Ha nem lenne velem nagyvonalú, akkor is vonzódnék hozzá, akkor is jó társaságnak tartanám. Nem értem miért lennék erkölcsösebb akkor,ha ugyanúgy lefeküdnék vele, de nem fogadnék el semmit.

2021. aug. 12. 13:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%

"#6 te modt a 8kerben lakó rendes dolgozó embereket a csövesekkel hasonlítod össze? Ott is normális emberek laknak, csak kevesebb pénzzel általában. Főleg fiatalok."


Áhá, oké. Úgy olvastam el a hozzászólásod, mint az egyszeri polgár az újságot: csak a főcímet meg a triggerszavakat (nyócker, csöves, nem dugnál vele).


Újraolvasva valóban hülyeséget írtam, elnézést.

2021. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

#20


Mégis van férjed, ezek szerint ő is egy agyatlan középkorú? Érdekes.

2021. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%

#22


A férjemet sem cserélném le és egyeltalán nem agyatlan ő sem.

Viszont neked valamit szedned kéne mert így bajod lesz, mint írtam nem rólam szól a történet én csak egy hozzászóló vagyok. Neked sem velem kéne foglalkoznod és az életemmel. Igyál egy sört vagy ami jól esik és engedd ki a gőzt, na világbéka :)

2021. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

#23


Köszi, de szerencsére semmi olyasmit nem kell szednem, szimplán csak elítélem, hogy ha valakinek van családja, akkor minek jár össze valaki mással, szimplán csak azért, hogy szexeljenek... Ez számomra egy undorító dolog. Lehet, hogy szerinted középkorban ragadt gondolkodásom van, én egyáltalán nem gondolom úgy, hogy az lenne, csak számomra az erkölcs és a gerinc sokkal fontosabb emberi tulajdonságok, mint a r*banckodás.

Megnyugtatlak, szerencsére nem csak én gondolom ezt így, de egyébként igazad van, nem kellene a te életeddel foglalkoznom, így is beavattál a részletekbe, szóval részemről téma lezárva.

2021. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!