Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik meg rosszabbnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik meg rosszabbnak az olyan szexkapcsolatokat, ahol a férfi nagyvonalú a szexpartnerével?

Figyelt kérdés
Egy éve szexkapcsolatom van egy férfivel, akihez mindig is nagyon vonzódtam, viszont párkapcsolat nem működne közöttünk. A partnerem gyakran kedveskedik nekem valamivel, közös programokra visz, nyaralni is voltunk. Nem szoktam mások orrára kötni a nemi életem, de aki közel áll hozzám és tud róla, úgy gondolja, hogy csak a pénzért csinálom, holott ez nem igaz. Nem feküdnék le olyannal, akivel nem élvezem a szexet, és pláne nem szeretnék olyan emberekkel közös programokat, nyaralást, semmit. Ha nem lenne velem nagyvonalú, akkor is vonzódnék hozzá, akkor is jó társaságnak tartanám. Nem értem miért lennék erkölcsösebb akkor,ha ugyanúgy lefeküdnék vele, de nem fogadnék el semmit.

2021. aug. 12. 13:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszed észre, hogy ez a fószer csak kihasznál téged? Térj már észhez, különben az ismerőseid is elfognak pártolni mellőled, és majd nézhetsz, ha senki sem marad ott melletted a legnehezebb pillanatokban...
2021. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tinédzser. Volt már hosszabb párkapcsolatom is, egyéjszakás kalandom is. Előbbiben szerelmes voltam, utóbbiban nem, de élveztem.Vagy szerinted csak azzal lehet lefeküdni, akibe szerelmes vagy? A szerelem sokat hozzátesz, de a vágy ettől független dolog.
2021. aug. 12. 14:39
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

Pedig a gondolkodásod eléggé hajaz egy 16-18 évesére.


Nem azt mondom, hogy az ember csak azzal fekszik le, akibe szerelmes, de elég sok az ellentmondás a leírásaidban, szóval én totál nem értelek.

2021. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Jézusereje mi ez a sok buta ember itt. Attól hogy vannak közös programjaik, még lehet ez szexkapcsolat. Nem tudom milyen szellemi képességekkel kell rendelkezni ahhoz, hogy valaki ezt ne tudja felfogni. Mindenesetre ijesztő, hisz elvileg itt csak felnőttek vannak.

Kérdező: szerintem engedd el ezt az egész kérdéskört, ne törődj azzal mások mit mondanak, mert semmi közük se rálátásuk az életedre. Élvezd a helyzetet, szexelj jókat. Mások meg foglalkozzanak magukkal. Aki hülye, annak mit foglalkozol a zagyvaságaival?

2021. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

#14


Egy szexkapcsolat nem a közös programokról, nyaralásról, hosszú beszélgetésekről szólnak szerintem, de igazad van, biztos én vagyok segghülye...


Ennyi erővel egy mezei, hétköznapi párkapcsolatot is lehetne annak hívni, elvégre ott is a két fél összebújik alkalomadtán az ágyban, mégsem állítják azt, hogy ők bizony szexkapcsolatban élnek...


Ha te ennyire okos vagy, akkor elárulnád, hogy ez miért marad mindezek ellenére is egy sima szexkapcsolat, mindenféle extrák ellenére? Kíváncsi vagyok rá.

2021. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

#15


Azért marad sima szexlapcsolat mert ugyan élvezik egymást testileg és szellemileg is de a korkülönbség és a társadalmi elfogadottság miatt nem lenne közös jövőjük normál párként.

39 évesen nekem is van egy 55+ os szexkapcsolatom és vannak közös programok is, de többnyire a szexről szól a dolog mivel mindkettőnknek van saját családunk. Viszont nem tudnám elképzelni ha nem randevú jellegűek lennének a találkozásaink, ha nem beszélgetnénk, nem mennénk el egy jót vacsorázni (bár a covid alatt ez is előfordult). Ettől még nem a pénzére utazom és a vagyonára, élvezem a vele töltött időt és közben tanulok is ezt azt a közös beszélgetéseinkből.

2021. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16


Milyen társadalmi elfogadottság? Tudod te, hogy hány olyan pár van, ahol nagy a korkülönbség közöttük, de mégis együtt vannak, mégis felvállalják egymást?


Ez csak két emberről szól, azért mert ők nem merik ezt felvállalni, akkor nehogy már a társadalom legyen megbélyegezve, sokan elfogadnák őket, nyilván mindig lesznek olyan emberek, akik nem, de ez így van rendjén, de ez akkor is az ő magánügyük lenne.

2021. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%

#16


Saját családod van, de szexkapcsolatot tartasz fent egy 55+ éves tatával? Neked is csak gratulálni tudok...

2021. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

#15: azért, mert alapvetően a szexről szól a kapcsolatuk. Nincs köztük szerelem, nem együtt terveznek a jövőre pl család, valami oknál fogva nincs meg személyiségben az összhang köztük, pl lehet a pasinak vannak olyan tulajdonságai, ami kizáró ok lenne kapcsolatban. Nem élnek együtt, nem tartoznak egymásnak hűséggel sem.

Attól, hogy a szex mellett beszélgetnek, elmennek néha vacsorázni vagy moziba, esetleg wellnessbe vagy utazni valahova nyáron, még nem lesznek hirtelen párkapcsolatban:D nem tudom mit nem lehet ezen felfogni.

Nekem is volt már olyan szexkapcsolatom, ahol mindig együtt aludtunk, átbeszélgettük az éjszakákat, elmentünk iszogatni együtt vagy a barátainkkal közösen egy estére a városba, beültünk vacsizni valahova stb de ettől még nem lettem a felesége:D

2021. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%

Kedves #18-as!


Nem rólam szól a kérdés csak példának okáért írtam le, viszont nem hiszem hogy lecserélném azt a 55+ ost egy agyatlan középkorúra (tisztelet a kivételeknek). Tata, ezen jót nevettem :)

2021. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!