Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik meg rosszabbnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik meg rosszabbnak az olyan szexkapcsolatokat, ahol a férfi nagyvonalú a szexpartnerével?

Figyelt kérdés
Egy éve szexkapcsolatom van egy férfivel, akihez mindig is nagyon vonzódtam, viszont párkapcsolat nem működne közöttünk. A partnerem gyakran kedveskedik nekem valamivel, közös programokra visz, nyaralni is voltunk. Nem szoktam mások orrára kötni a nemi életem, de aki közel áll hozzám és tud róla, úgy gondolja, hogy csak a pénzért csinálom, holott ez nem igaz. Nem feküdnék le olyannal, akivel nem élvezem a szexet, és pláne nem szeretnék olyan emberekkel közös programokat, nyaralást, semmit. Ha nem lenne velem nagyvonalú, akkor is vonzódnék hozzá, akkor is jó társaságnak tartanám. Nem értem miért lennék erkölcsösebb akkor,ha ugyanúgy lefeküdnék vele, de nem fogadnék el semmit.

2021. aug. 12. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Mert sok ember van, akinek se így, se úgy nem jut még csak hasonló kapcsolat se 🤷‍♂️ irigyek.
2021. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

Legyen is nagyvonalú egy férfi, hozzám nagyon vastag pénztárca kell, ne csak közös programokkal szúrja ki a szemem.. 😜

Lehet nyomni a pirosat nyugodtan, nekem akkor is ez a véleményem. ☺️

2021. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak szexben van ez így: a főnökasszonyom régen nyelvi különórákat tartott, és abból tartotta fenn magát. Annyira jól csinálta, hogy a végén 9000-es órabérért is sorban álltak nála, mert még így is gyorsabb és olcsóbb volt felkészülni a nyelvvizsgára, mint más tanárnál. A családja elkezdte piszkálni, hogy ez túl sok, és hogy nagyon pénzéhes.


Szóval ha többet kapsz valamiért, mint amit mások szerint megérdemelnél érte, akkor azonnal rád sütik, hogy visszaélsz a helyzettel, tudatosan kihasználod a másikat, és csakis ezért csinálod. Az fel sem merül, hogy nyílt a játszma, és mindenki mondhat nemet.

2021. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Szóval ha a 8kerben lakna ahol a bejárat előtt egy csöves fekszik minden nap, nem lenne pénze utazni, vacsizni elvinni, te akkor is vele lennél?
2021. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem tudom, a leírásod alapján elég fura egy szexkapcsolat lehet ez...


"A partnerem gyakran kedveskedik nekem valamivel, közös programokra visz, nyaralni is voltunk."


Ez így már önmagában úgy hangzik, mintha rendes kapcsolat lenne. Gondolom, hogy szoktatok beszélgetni is, nem hinném, hogy azért visz el téged pl. nyaralni, hogy egész nap csak keféljetek...


"Nem feküdnék le olyannal, akivel nem élvezem a szexet, és pláne nem szeretnék olyan emberekkel közös programokat, nyaralást, semmit."


Ez érthető, de ez alapján a mondatod alapján ne csodálkozz, ha nem futja egy rendes párkapcsolatra a részedről. Neked egy kapcsolatban ezek szerint kizárólag csak a szex számítana, a közös programok pedig nem, hiába lenne totál jófej az illető.


"Ha nem lenne velem nagyvonalú, akkor is vonzódnék hozzá, akkor is jó társaságnak tartanám."


Na erről beszélek, jó társaságnak tartod, tehát minden jó vele, élvezitek egymás társaságát, és a szexet is.


Egyik állításod üti a másikat, és én még mindig azt mondom, hogy a ti esetetekben ez már RÉGEN NEM SZEXKAPCSOLAT.

2021. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

"Szóval ha a 8kerben lakna ahol a bejárat előtt egy csöves fekszik minden nap, nem lenne pénze utazni, vacsizni elvinni, te akkor is vele lennél?"


Bakker, ez milyen példa??? xD Te a pénz hiánya miatt nem feküdnél le egy csövessel???

2021. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#6 te modt a 8kerben lakó rendes dolgozó embereket a csövesekkel hasonlítod össze? Ott is normális emberek laknak, csak kevesebb pénzzel általában. Főleg fiatalok.
2021. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen amúgy mióta szexkapcsolat? Vannak közös programjaitok meg minden, te is írtad, hogy jó társaság. Akkor? Miért marad ez ugyanolyan szinten, mint egy normális szexkapcsolat, ahol a két fél nem beszéli meg az aktuális problémáikat, hanem csak néha összejárnak és akkor megtörténik az a bizonyos dolog? A szexkapcsolat ettől lesz szexkapcsolat, hogy a két fél nem programokat beszél meg, pláne nem nyaralni mennek.


Valaki világosítson már fel, hogy ez mégis miért szexkapcsolat? Szerintem a kérdező is világosan tudja, hogy ez nem így van, csak valamiért képtelen ezt beismerni...

2021. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem csak szex van közöttünk, de nem vagyunk szerelmesek. Működik a szex és kellemes az együtt töltött idő, de ennél nem tudok többet elképzelni. Ráadásul viszonylag nagy a korkülönbség, emiatt se szeretnénk párkapcsolatot, mert nem működne. Nem tudnánk megfelelni egymás elvárásainak.
2021. aug. 12. 14:28
 10/24 anonim ***** válasza:
18%

"Az igaz, hogy nem csak szex van közöttünk, de nem vagyunk szerelmesek."


Aha, értem, szóval szex érzelmek nélkül? Nagyszerű. Olvasd csak vissza a kérdés alatti leírásodban ezt a mondatodat:


"Nem szoktam mások orrára kötni a nemi életem, de aki közel áll hozzám és tud róla, úgy gondolja, hogy csak a pénzért csinálom, holott ez nem igaz."


A hozzád közel állók gondolom a barátnőid. El kell, hogy keserítselek, nekik van 100 %-ig igazuk, hogy ezt az egészet csak a pénz miatt csinálod, különben ha nem érzel iránta semmit sem, akkor nem hancúroznál vele csak úgy spontán...


"Ráadásul viszonylag nagy a korkülönbség, emiatt se szeretnénk párkapcsolatot, mert nem működne."


Igen, gondolhattam volna, hogy egy tinédzser lehetsz, aki még keresi a helyét a világban, és nem képes felfogni a tetteinek a következményeit. Nem működne a párkapcsolat, de a szex az igen, elvégre neked annyira hiányod van, hogy érzelmek nélkül is simán ágybafekszel vele.


A barátaidnak van még mindig igazuk, ez csak pénz, pénz és pénz... Ébresztő!

2021. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!