Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik a nők (nagyrész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők (nagyrésze) a fájdalmat, a fenekelést a fojtogatást? Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 22:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%
Jó, tehát ha egy nő szereti megélni a szexualitásban az agressziót, és élvezi is, az baj. De a melegek, transzok, meg ilyenek, az oké...
2021. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
29%
Ki mondta, hogy az oké? :D Az sem az, az is undorító.
2021. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
#20: itt nem arról van szó, hogy kényszerít rá bárki is. Ha nem tetszene, nem mennék bele. Már a hangot is imádom, ahogy a pálca pattan a meztelen bőrömön, majd a következő pillanatban az ütés ereje végigszalad a testemen. Aki nem próbálta, nem tudja, milyen.
2021. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg sajnállak. Isten ments, hogy kipróbáljam.
2021. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos ezért is tartunk itt, hogy kb mindent a férfiak uralnak, mert a nők 85%-a hülye szubmisszív.
2021. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nembtudom engem pl kicsit izgat a fájdalom, az úgy hozzátartozik az én élvezetemhez, mondták már, hogy lehet mentális oka van, de nem hinném, pl a túszos dolgokat is szeretem, ilyen vagyok🤷‍♀️
2021. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%
Ahogy már feltettem is írták, itt nem arról van szó, hogy pl a férfi rákényszeríti a nőt vagy esetleg megalázza vagy kínozza. Ez közös döntés. És attól, hogy te nem izgulsz rá, másoknak lehetnek ilyen vágyaik, és ez teljesen normális. Mások vagyunk, mindenkinek más az ízlése. Én sem kezdek el szidni egy láb-, vagy fülfétisest, mert nekik az jön be...
2021. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
engem sokszor elfenekel a pasim. a megalázottság érzése vonz h ő parancsol és azt kell tennem amit ő mond rá vagyok utalva. sub nő vagyok.
2022. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!