Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik a nők (nagyrész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők (nagyrésze) a fájdalmat, a fenekelést a fojtogatást? Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 22:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, de elég szomorú.

Én utálom mindet.

22/L

2021. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szeretem 🤷🏻‍♀️ Nemtudom miért, a saját életemet szeretem irányítani és ne pofázzon bele senki, a szexben viszont nagyon szeretek alárendelt lenni, ha irányítanak és azt tesz velem a párom amit csak akar.
2021. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Én például veszett mód igénylem, hogy fenekeljen, és keményebben csinálja, pedig nagyon nagyon szeretetteljes és romantikus vagyok. Egyszerűen valaki így, valaki úgy szereti
2021. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Mert jó az egész, szertartás, móka. Pucérra vetkőzni, ráhasalni az alkalmi deresre, fáj de mégis imádom a csípő-égő érzést, amit a pálca okoz. A hurkák napokig látszanak, zsibbad a fenekem. Szenvedek, de nincs menekvés, a szíjak fognak, a végén katarzisszerű érzés fog el, ahogy zsibbadó és hurkás fenékkel fölállok. Egyszerűen kívánom.
2021. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
9%
Kedves utolsó, rettentően sajnállak. Nem tudom, hogy mi a francot lehet ebben élvezni. Hányinger.
2021. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
9%
Tényleg undorító, hogy mennyi idióta nő van, aki eltűri ezt egy pasitól. Nem normálisak.
2021. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
29%
Baszki, ha erre izgul...
2021. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

#15 & #16, a ti szemetekben idióta, mert ti vagytok többen. Perverziók nélküli lehet élni, de nem érdemes :).


Kétszereplős játék, nem eltűröm, hanem kifejezetten kívánom. Sokszor el is élvezek a pálcázás végére.

2021. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%
Gratulálok, ügyes vagy. Nekem is vannak nyilván, de normálisabbak, nem ilyen elmebetegek.
2021. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos pont ezért is van ennyi agresszív férfi a szexuális életen kívül, mert befekszeknek nekik ezek a nők.
2021. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!