Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annak mi a tudományos magyaráz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi a tudományos magyarázata hogy ha nem verem ki a farkam, akkor erősebb vagyok és több az energiám?

Figyelt kérdés
És néha mikor vertem utánna szomorú lettem és fáradt de volt olyan is hogy vidám. Ez miért van?

2021. júl. 2. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha szexelnek nővel annak is ilyen hatásai lennének rám? A szexelésnek?
2021. júl. 2. 14:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oxitocin, a prolaktin, a gamma-aminobutyrát sav és az egyéb hormonok mind részt vesznek a felpörgés, majd lelassulás, és végül elalvás folyamatában. Az orgazmus után felszabaduló prolaktin nem csupán az immunrendszerre hat ki, hanem a nemi hormonokkal együtt befolyásolja a szaporodást, a növekedést és az anyagcserét is, mindezeken kívül pedig olyan változást indít el, amely fáradttá teszi a férfit a szex után.

Az aktus során tett erőfeszítés kifárasztja, és az izmokból kiveszi az energiát adó glikogént – ez okolható a fáradtságért.

2021. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit fűznék hozzá hogy néha maszturbálás után nekem is van hogy kicsit szomorúbb leszek de szex után sosincs ilyen, sőt, mindig nagyon kielégültnek érzem magam.

20F

2021. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én érdekes módon nem vettem észre magamon ilyesmiket.
2021. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok maszturbálás lefáraszt fizikailag de főleg lelkileg is. Tapasztalom.
2021. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!