Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Milyen magyarázato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Milyen magyarázatot talájak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a faluban aki tecik nekem és le is akar velem feküdni de úgy tudja szűz vagyok. Ez nem így van mert voltam sok férfival már.

19L


2021. máj. 16. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondod neki hogy voltál már együtt pasival, nem vagy szűz. Nem kell ezt túl komplikálni.
2021. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gondoljon amit akar, de talán jobb, ha tudja, hogy nem vagy már szűz... :) Hogy hány pasival voltál, ahhoz meg neki semmi köze, csak rád tartozik ;)
2021. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
akkor meg kérdezni fogja kivel és mikor? aztat meg nem akarom
2021. máj. 16. 12:31
 4/16 anonim ***** válasza:
nem mindegy az neki? Téged sem fog érdekelni valószinüleg, hogy ő kivel és mikor szexelt :) nem a pasid
2021. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor "aztat" nem mondod el neki. Magánügy.
2021. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg hogy nem vagy szűz, úgy is észre fogja venni, főleg ha sok pasival voltál eddig. Mond h 1 v 2 sráccal voltál eddig néhány alkalommal, legyen ez elég neki. Ha minden héten 8an dugnak meg se sok köze van hozzá
2021. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ez mifelénk nem igy megyen. ha nem mondom el észreveszi?
2021. máj. 16. 12:34
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát benne van a pakliban, hogy észreveszi, de az is, hogy nem... Én is voltam olyan szűz lánnyal, akinek úgy csusszant be, mintha nem lett volna szűz, szóval ha csak fekszel, mint egy fadarab és eljátszod, hogy nem tudod mit kell csinálni, akkor lehet elhiszi :D
2021. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy már szűz ráadásul sok pasival voltál akkor észre lehet venni.

Nem értem miért kéne mindenről beszámolni neki, nem kell tudnia pontosan kivel, mikor, hányszor voltál.

2021. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ezt akarom én is tenni. elhiszi mert olyan buta mint a tök szegényke
2021. máj. 16. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!