Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen testű csajjal lefeküdnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testű csajjal lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
Elhívott egy ismerős filmezni, aminek már ugye tudjuk mi lesz a végkimenetele. Viszont nagyon félek a srác reakciójától. Alapjáraton a problémám, hogy túl soványka vagyok, akàrmit eszek, nem látszik meg rajtam semmi. Másik dolog, hogy ebből következően nagyjából cicim sincs, max egy kis szúnyogcsípés (hetyke cicim van, elég lapos azonkívül, de mivel valaki lefújozta, teljesen elszállt az önbizalmam). 3. dolog pedig, hogy nem tetszek magamnak lent, mivel eléggé salátás vagyok, kilógnak a kisajkaim, és félek, hogy mit reagál a fiú, ha meglátja.
2021. júl. 19. 05:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Igen, én szívesen,de persze mindenkinek más tetszik. Ha áthívott filmezni akkor valószínűleg neki is tetszel:)

A puncid miatt pedig ne aggódj,ez nálatok lányoknál kb. olyan mint a fiúknál a farokméregetés,felesleges stresszelni rajta.

2021. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%

"A puncid miatt pedig ne aggódj,ez nálatok lányoknál kb. olyan mint a fiúknál a farokméregetés,felesleges stresszelni rajta."


Nem, a puncin pörgés még a farok méregetésnél is nagyobb gáz. Mert egy túl nagy/kicsi farok még okozhat gondot, de a punci megjelenésének 0% köze van a funkcióhoz, az összes punci ugyanolyan jó függetlenül az ajkak méretétől, formájától, színétől.

2021. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%
#22 majd ha egyszer jársz is, mondjuk egynél több punciban akkor rájössz hogy ez nem így van, viszont bármelyik féle forma cuncira lehet találni olyan pasit akinek éppen pont az a fajta tetszik.
2021. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Ilyen csajra vágyom. :-) Írj ha gondolod.
2021. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Hetyke deszka! Elöl deszka hátul léc..
2021. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%
23: mivel nagyon nem vagyok már tini, így elhiheted, a punci az punci, ha már pörögni akarnak valamin, akkor a hüvely formáján kellene, de az ajkak nem adnak hozzá, és nem vesznek el (az esztétikát leszámítva, de amikor dugom, úgysem látom)
2021. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
81%
ha a srác randizni hívott, akkor tetszel neki úgy ahogy vagy és hidd el, látja rajtad ruhában is, hogy nincs nagy melled.
2021. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
70%
Mi lett a filmezésből? Hogy sikerült?
2021. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!