Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen testű csajjal lefeküdnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testű csajjal lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
Elhívott egy ismerős filmezni, aminek már ugye tudjuk mi lesz a végkimenetele. Viszont nagyon félek a srác reakciójától. Alapjáraton a problémám, hogy túl soványka vagyok, akàrmit eszek, nem látszik meg rajtam semmi. Másik dolog, hogy ebből következően nagyjából cicim sincs, max egy kis szúnyogcsípés (hetyke cicim van, elég lapos azonkívül, de mivel valaki lefújozta, teljesen elszállt az önbizalmam). 3. dolog pedig, hogy nem tetszek magamnak lent, mivel eléggé salátás vagyok, kilógnak a kisajkaim, és félek, hogy mit reagál a fiú, ha meglátja.
2021. júl. 19. 05:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%
Minden is tökéletes benned.
2021. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

amit leírtál az kb az összes páromra igaz volt. úgy tűnik nekem ez a típusom.


(ps. nem párt keresek, nem azért mondom, mint itt a többség, akinek mindegy mit mond a nő, mindig pont az az esete)

2021. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%
Én pont imádom a pici ciciket és a salátás puncit, úgyhogy nem lenne semmi probléma 😇
2021. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

sokan szeretik az ilyen kislányos alkatot

nekem nem az esetem, de attól még sokat szeretik


a puncid miatt meg am is felesleges aggódnod, úgy sem tudsz rajta változtatni, ha valakinek nem tetszik az így járt, majd találsz jobbat ennyi

2021. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokon felesleges izgulnod ha már találkoztál vele élőben (amit valószínűsítek) látta rajtad hogy vékony vagy és és nincs nagy melled ami nem gond nem mindenki szereti a nagy melleket esetleg úgy lehetnél szexibb, hogy elfogadod magad úgy ahogy vagy és nem azt látja hogy félsz megmutatni magad
2021. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Mutasd magad.

Cicid, puncid. Mondok őszinre, nem bántó vèleményt.

2021. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, itt ki mit írogat, elég, ha neki tetszel.
2021. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%

Nekem pont az eseten lennél, ha még 175cm alatti is vagy valószínűleg elolvadnék tőled :)

22F

2021. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Gymnospermatophyta ***** válasza:
85%

Testalkat: Ezt gondolom már látta rajtad, tehát ha leszeretne veled feküdni, ez nem zavarja. Mert ha zavarná annyira, nyilván nem feküdne le veled. :) (ebből adódóan biztosan sejti azt is, hogy nincsenek E-s melleid)

Punci: Ha nem is tetszik neki, akkor sem mondja meg és csinálja a dolgát, hogyha van esze és normális. Egyébként közel sem olyan biztos, hogy nem tetszene neki attól, hogy Neked nem tetszik ugye. :)

2021. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
Itt a "hímek" 75-80%-a BÁRMIT megdugna.. nyugi.
2021. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!