Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen testű csajjal lefeküdnétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen testű csajjal lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
Elhívott egy ismerős filmezni, aminek már ugye tudjuk mi lesz a végkimenetele. Viszont nagyon félek a srác reakciójától. Alapjáraton a problémám, hogy túl soványka vagyok, akàrmit eszek, nem látszik meg rajtam semmi. Másik dolog, hogy ebből következően nagyjából cicim sincs, max egy kis szúnyogcsípés (hetyke cicim van, elég lapos azonkívül, de mivel valaki lefújozta, teljesen elszállt az önbizalmam). 3. dolog pedig, hogy nem tetszek magamnak lent, mivel eléggé salátás vagyok, kilógnak a kisajkaim, és félek, hogy mit reagál a fiú, ha meglátja.
2021. júl. 19. 05:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
Igen! Ha gondolod, írj!
2021. júl. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
6%
Nekem is mutogathatnád magad :D én legalább nem filmezés alatt dugnálak meg :D
2021. júl. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

A lányok nagyon félnek ettől a saláta dologtól tapasztalatom szerint,

de a legtöbb csávónak szerintem nincs baja vele

(biztos van olyan férfi akinek igen)


Ami a vékonyságot illeti, ott is szerintem az a szép ebben hogy van férfi aki a duci lányokra nem tud ránézni és a vékonyakat imádja és van aki fordítva. Lehet hogy nem jössz be a srácnak, de létezik férfi biztosan, akinek igen :)

2021. júl. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
még előző vagyok: ha áthívott magához akkor valószínúleg tisztában van vele, hogy vékony vagy, ezért nem fogja meglepetés érni, tetszel neki bizonyára, azért akar filmezni Veled
2021. júl. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%
Milyennel?
2021. júl. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%
Én lefeküdnék egy ilyen lánnyal!!!!
2021. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

Végűlis igen

Az hogy vékony vagy semmiképp nem hátrány.

Az hogy kicsi a cicid sem hátrány.

A salis puncin meg tulteszem magam...egy darabig van ami off de ez élőben derülkim

2021. júl. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Noren1989 ***** válasza:
30%

Ha még zöld, vagy kékszemű vagy, biztosan levarrnàlak. 🤭🤫


Szóval lényegében igen.

2021. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogyha "filmezni nézett", akkor lefeküdne veled?
2021. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon vékony csajok szexik. Az meg szinte alapszabály, hogy a vékony, nulla cicis lányoknak mindig nagy punciszirmaik vannak. Nem tudom, miért van így, de a neten is csak erre találni bizonyító fényképet.
2021. júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!