Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek egy olyan csajjal aki nem jön be, ha kanosak vagytok?

Figyelt kérdés
Egy csaj ki akar folyton hívni, és tudom hogy mi lesz vége. De nagyon nem jön be, csak kanos vagyok eléggé. Mit csináljak, verjem ki és ne foglalkozzak vele? Tuti bűntudatom lesz másnap ha lefekszem vele.
2020. jan. 22. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Erezd jól magad az adott helyzetben

Én is ezt szoktam :D

2020. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Szopasd meg
2020. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha becsapod a lányt akkor legyen bűntudatod. Ha megmondod neki, hogy bocsi' de max. szex lehet akkor meg ne legyen. Amúgy meg döntsd el te hogy mit csinálj, nem vagyunk a helyedben.
2020. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ismeri a feltételeid akkor nyugodtan döntsd meg,fiatalon az ember amúgy is sok marhaságot csinál.
2020. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy van erezd jol magadat es utana meg lehet a velemenyed is megvaktozik 😊
2020. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem, próbálkoztam vele korábban volt pár ilyen, nekem nem az igazi

23/F

2020. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha találok benne valami picit vonzót és nagyon kanos vagyok beleférhet. De ha taszít valami miatt akkor nem menne.
2020. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én egyszer lefeküdtem egy csajjal aki nem jött be, és jobb volt mint addig akárkivel
2020. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hál' istennek nem tettem meg.
2020. márc. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!