Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti bárkivel lefeküdné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti bárkivel lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
Nagy a szátok itt anonimban, írogatjátok a privátokat a magukat csúnyának valló nőknek is, egy seggfotó alapján eldöntitek, hogy dugható-e a csaj. Élőben sem válogattok és bárki jöhet, akinek puncija van?
2021. júl. 18. 20:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Evilúciós pszichológia. A gének terjesztésének kényszere.
2021. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal sem fekszem le, akivel már alakul valami, és ő ezt nehezményezi. De biztos vannak sokan, akik mindenkivel.
2021. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
én nem feküdnék le akárkivel, válogatós vagyok, de több olyan lánnyal voltam aki maga szerint csúnya, de nem így irkálok a csajokra, hogy hátha van esélyem, azt gáznak tartom
2021. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem, mert érzelmek nélkül soha nem ment 🤷‍♂️ F
2021. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok igénytelen.
2021. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorikérdéseken tényleg iszonyú sok balek van aki bármit dugna, függetlenül a földrajzi helyzettől, súlytól, életkortól, kinézettől, az se baj nekik ha nem is ember.
2021. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkivel nem mennek el, de az tény, hogy nagyon széles skálán mozognak azok, akiket megdugnak. Nekem volt már több jóképű párom is, de olyan nőket dugtak meg előttem, alattam és utánam, hogy csak pislogtam. Teljesen objektíven mondom, hogy nekem bottal se kategória. Nem csak buta és ronda, de még igénytelenek is voltak:D tudom, mert többel találkoztam személyesen és bár szerettem volna kedves lenni és beszélgetni, igazából kb egy mondatomat se tudtám felfogni, íg hamar elhalt a dolog. Meg hát láttam hogy néznek ki élőben. Komolyan ha valaki megdug ilyeneket, utána én tuti elhányom magam a csávótól. De hát ez van, ez a szint a legtöbb pasinál. Hát még mi lehet a helyzet a kevésbé népszerűeknél, akiknek nincs olyan jó külsejük meg pénzük se. Nem sok ilyet ismerek, de akit igen, azok még rosszabb nőket kúrtak le és még prostihoz is jártak. Gyomorforgató

Úgyhogy a gyk is visszaadja ezt az igényességet, szerintem megnyugodhatsz kérdező, élőben is ez megy ahogy én látom

2021. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb férfi válogat, nagyon helyesen. Van egy réteg, akinek tényleg mindegy, csak lyuk legyen, de ők a kisebbség és legtöbbjük tanulatlan.
2021. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
80%
A főkérdésre: nem.
2021. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Tény hogy nekünk férfiaknak nagyobb a halmaz azokból a nőkből akiknek letolnánk a bugyiját, mint a nőknek az a halmaz akinek ők bekapnák. Ez így van. De közel sem bárkivel szexelnénk. Mindenkinek van olyan ami miatt igen és ami miatt nem akarná azt.

Persze itt is vannak kivételek és olyan srácocskák (nem férfit írtam) akik még az alkoholista koldus vénasszonyt is igen mert darab-darab.

Magamról annyit, hogy volt már többször példa hogy én mondtam nekem a nőnek mert nem és kész. Mindegy miért, de a válasz nem volt. (Mondjuk nekem is mondtak már nemet azért e mellett se menjünk el.)

Ahogy nők között is van akinek könnyen a szájába lehet élvezni és olyan is akinek nem.

Szóval kérdező azért így általonsítani elég merész talán.

2021. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!