Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk te tényleg szinte bárkive...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk te tényleg szinte bárkivel lefeküdnék?

Figyelt kérdés
Ha odajönne egy lány, hogy dugni akar belemennétek? Ilyenkor nektek mi számít a külsőt illetően? A belső számít vagy szexben nem fontos nektek?

2020. febr. 8. 23:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

˝Fiúk te tényleg szinte bárkivel lefeküdnék˝

Mi a f.@sz van....?

2020. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Közel sem bárkivel. Pont egy hasonló kérdéshez írtam le, hogy nekem kell, hogy a lány személyisége szimpatikus legyen, szóval valamennyire ehhez ismernem kell. Emellett nyilván az is fontos, hogy szexuális vonzó legyen és elfogadja a szexuális dolgaim ami sokak számára nagyon beteges lehet, persze ez csak akkor, ha nem egyszeri alkalomról van szó és már megvan a bizalom is, hogy elmondjam neki ezeket.
2020. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Én nem mennék bele, legalábbis azonnal nem. Előtte kicsit beszélgetnénk, ismerkednénk, akármi, és akkor utána, ha minden jól megy, mehetne.
2020. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A második szó "ti" akart lenni, automatikus hibajavító volt, bocsi.
2020. febr. 8. 23:43
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Bárkivel nem, azért kell hozzá a szimpátia is :) Meg attól is függ van-e valakije az illetőnek. Ha szingli lennék és lenne egy szimpatikus lány aki azt mondja legyen szex... hát a többség szerintem nem tiltakozna :)
2020. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Szimpátia megvan akkor igen, anélkül nem, örülnék is most egy szexpartnernek.
2020. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Bárkivel nem, de ha bejön és tetszik simán. Ha meg csak szexet akarok egy lánytól, akkor annyira nem számít a belső.

30/F

2020. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:
93%

Én nem, de biztosan vannak jópáran akik igen.

Ami a szexet illeti a legtöbb fiúnál a külső számít leginkább.

2020. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha csinosnak és ápoltnak látom, akk naná.
2020. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt egyszer egy erotikus vágyam, hogy utcán, buszon úgy jöjjünk össze, hogy egyetlen szót se szólunk egymáshoz. Persze ebben sem akárkivel, a kémia, stb. kell. Éééés egy alkalommal össze is jött volna a dolog, a csaj mindent bevetett velem szemben, minden passzolt, de én meg marha voltam. :D


De akárkivel képtelen lennék, akármilyen furcsa.

2020. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!