Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk te tényleg szinte bárkive...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk te tényleg szinte bárkivel lefeküdnék?

Figyelt kérdés
Ha odajönne egy lány, hogy dugni akar belemennétek? Ilyenkor nektek mi számít a külsőt illetően? A belső számít vagy szexben nem fontos nektek?

2020. febr. 8. 23:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Bárkivel nem. Tegyük fel, odajön egy hajléktalan, koszos büdös, igénytelen undormány teremtés. Kevés férfi mondana rá igent. Nekünk is szerelem kell: Csak emellett vannak igényeink. Ezt ma kevés nő érti meg/fogadja el.
2020. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem, max azzal aki tetszik első pillantásra
2020. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem bárkivel!

Ez azért túlzás.

2020. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én eleve nem tudtam soha ilyen egyéjszakásokba belemenni. Nekem alapból még az is túl gyors, hogy ha aznap megismerek valakit és smárolunk. Volt már rá példa és jó volt, de ez nagyon ritka eset. Én is meglepődtem ilyeneken, hogy mennyire magától jött azokban a helyzetekben valamiért. Mert alap esetben eleve feszélyez, hogy ha egy idegen hozzámér. Még ha lány akkor is. Persze az emberek ezt nem tudják és el sem akarják hinni a viselkedésem alapján, de én nagyon zárkózott vagyok valójában és nekem kell egy kis idő, míg közelebb engedek valakit magamhoz. Éppen ezért nem is voltam sok lánnyal életemben. Ezt a barátnőm a mai napig nem hiszi el, azt hiszi, hogy hazudok és én biztos, hogy hatalmas nőcsábász voltam. Pedig volt, hogy évekig nem voltam senkivel és akkor nem is akartam senkit. Szóval én nagyon nagy valószínűséggel nem mennék bele, még ha jól is nézne ki. Pláne nem ilyen szöveggel, hogy dugni akar. Bár én hallottam ennél már cifrábbat is sajnos: Baszhatnékom van! De helyes vagy, leszophatlak?(ezt sajnos még fiútól is hallottam de jól nézel ki előzménnyel)
2020. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

ha így jön oda, h dugni akar, akkor én tuti nem..

tudod, mindig az kell ami elérhetetlen, ami előtted van az sosem olyan hú,dehű,dehádehú.. vagy valami ilyesmi:D

2020. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Fiúk te tényleg szinte bárkivel lefeküdnék?

Ha odajönne egy lány, hogy dugni akar belemennétek?"

Hát ez nálam krwára nem igy működik!

Elég naiv lehetsz ha tenyleg így tekintesz minden férfira,mint valami bszógépre aki azonnal ugrik bárkire az utcáról. Ha odajönne valaki hozzám az utcán hogy dugni akar max.a képébe röhögnék. Igen,akkor is ha jól néz ki,nekem sokkal több kell a külsőnél ahoz hogy valakivel le akarjak feküdni.

2020. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
99%.
2020. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%

Emlékszem volt itt olyan fiú is,aki azt válaszolta,hogy ő a fogatlan,elhízott,idősödő nőkkel is lefeküdne:D


Gondolom ilyenekre gondolsz.


Igen,van olyan,akinek mindegy csak lyuk legyen,de azért a többség nem ilyen.


Viszont egy átlagos lánnyal szerintem a férfiak fele elmenne.

2020. febr. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem bányarém hanem egy csini tini és amúgy is szeretnék, akkor simán.
2020. febr. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!