Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik bárkivel lefeküdn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik bárkivel lefeküdnének, aki úgy közeledik hozzátok: mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Természetesen a realitásoktól elrugaszkodott 80 éves nénis meg 150 kilós nős vicceskedést most hagyjuk, ezekre a való életben nagyon kevés az esély.


Olyanokra gondolok, akinek sosem kellett komoly kapcsolat (vagy akár olyan is, akinek az volt és az mellett ment félre), de sosem hagyott ki egyetlen ziccert sem az életben.



2019. márc. 1. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Most itt milyen tapasztalatra lennél kíváncsi pontosan? Mert nem igazán fogalmaztad meg.
2019. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Férfiak akik bárkivel lefeküdnének, aki úgy közeledik hozzátok: mik a tapasztalataitok?

Ez volt a kérdés kedves #1 hozzászóló.


Hát én nehezen tudok ellenállni a csábításnak! És nem is igyekeztem soha! Még 100 kilós kedves Hölggyel is összebújtam! És kíváncsi lennék a 80 éves idős Hölgyre is!

2019. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

No én nem vagyok ezek szerint kíváncsi természet.

Mint evésnél... Inkább kevesebbet, de finom falatokat.

2019. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Én rengeteg ziccert hagytam ki, mert általában mindig volt jobb. Persze megesett, hogy két szék közt a pad alá estem, de tarcsiba akkor is volt, aki megvigasztaljon.
2019. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Misike21 ***** válasza:
A guruló krumplit is 😁😁😁ha úgy van és mindkettőnknek jó miért is ne bár vannak azért fenntartásaim . 80 + Tuti nem max korban még a 40 es milfek na de ez ilyen .
2019. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tapasztalatok. Tehát mennyi ideje csináljátok, mennyire könnyű nőt felszedni szexre, milyen típusú, külsejű nőket, illetve ehhez viszonyítottan ti milyen külső adottságokkal bírtok?


Ezen felül hazudtok-e a nőknek vagy nyíltan próbálkoztok? Ha hazudtok, akkor mit hazudtok, hogy lefeküdjenek veletek?

2019. márc. 4. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég nem csinálom. Megvan ennek is az ideje, akkor kell az ilyet elvégezni.

Ami a külsőt illeti, a sors nem volt szűkmarkú velem. De szerintem sokkal többet nyomott a latban, hogy megismertem a csajok lelkivilágát, gondolkodásmódját. Tudtam, mikor mit kell mondani.

Hazudni nem kellett. Kétféle nőim voltak. Az egyik, aki a zenész mivoltom vonzott. Ők eleve egy éjszakára terveztek, jószerivel csak villogni akartak velem a barátnők előtt, hogy megvoltam nekik.

A másik, akit én szedtem fel. Velük sohasem egy éjszakra terveztem, de persze a legtöbbször így alakult. Az igazit kerestem, és nem alkudtam meg. Ha valami nem klappolt, továbbléptem.

2019. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, hogy zenész voltál... Így már mindent értek. Úgy könnyű...
2019. márc. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!