Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér csajok szivesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér csajok szivesebben lefeküdnének egy kövér fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyobb altalanossagban. Sajnos nem igazan jott ossze eddig veluk

2019. febr. 25. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is elég pufi vagyok, de nem mondhatnam hogy a kövér férfiak vonzanak.

Viszont nagyon nem bírom a kigyurt, kondis pasikat.


24L

2019. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Biztos a kondisok se vágynak a zsíros testedre... pufi vagy, lefordítva, elgurulok...
2019. febr. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tapasztaltam,hogy a telt hölgyek a szőke herceget várják fehér lovon. Én 120kg 180centi vagyok szóval igazán mackós testalkat és valami csoda folytán a telt lányoknak jobban számított a külső, legalábbis akikkel én találkoztam. Végűl egy 175magas 60kilós önbizalomhiányos modell alkatu hölgyel összesodort az élet és úgy tünik megtaláltuk egymás párját. Ő 10/10es csaj én meg 10/2 re értékelném magam. Azért általánosítani nem akarok biztos vannak realista telt hölgyek is, de én mindig kifogtam azt akiknek nem tetszek. 28f
2019. febr. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Még azok is jó képü nem elhizott férfit akarnak.
2019. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem a külső a fontos, hanem a belső. Az én párom magasabb, átlagos testalkatú. Én meg katasztrófa, ahogy kinézek, alacsony is vagyok...
2019. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

szerintem nem. Azért, mert ők magukat kövérnek látják, és egész életükben megutálták a kövérséget. Ahogy kinéz, ahogy érződik, meg magát a tudatot is. Emiatt sokkal jobban gerjednek egy olyanra, akit titokban irigyelnek, mint mondjuk egy sportos pasi.


Azoknak jön be a kövér, akit nem zavarja, mert sosem volt problémája vele, szóval mondjuk egy tök átlagos ember

2019. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

2es

Nem guruló édesem.

Az hogy van rajtam pár kiló plusz, attól még elmondhatom a véleményem nem?

Miért kell támadni egyből?

Mindenkinek más az ízlése, ha 45 kg lennék, akkor sem jönnének be a kondis pasik.

2019. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Te mindig fényezed magad, màr a neved se mered kiírni. Nem vagyok az édesed, a hideg kiráz.
2019. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Miért fenyeznem magam?

Ha kiirom a nevem változik valami? Úgysem ismersz

2019. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Még szerencse:F
2019. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!