Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér csajok szivesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér csajok szivesebben lefeküdnének egy kövér fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyobb altalanossagban. Sajnos nem igazan jott ossze eddig veluk

2019. febr. 25. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora paraszt vagy, de szerencsére nem érdekelnek az ilyen emberek.

Ismeretlenül ítélkezni, csak magadat minősíted.

Legyen egy szép estéd.

2019. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én speciel csak kapcsolatban fekszem le a férfiakkal - tehat csak úgy, testi alapon nem szívesen feküdnék le se kövér sráccal, se vékonnyal, se izmossal. Kapcsolaton belül viszont nem igazán számít a külső (nyilván annyibab igen, hogy pl tetszen a szeme vagy ápolt legyen). Ennek ellenére én mindig a vékonyabb, de pici pocakos fiúknak jöttem be, és a jelenlegi párom is ilyen testalkatú. De pl többször is tetszett már mackós fiú, sőt, egy kimondottan (tehát hozzám hasonlóan) kövér is, de nem jött össze. Nagy általánosságban nem tudok erről beszélni.
2019. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy kövér nőhöz jobban passzol a vékonyabb, vagy átlagos pasi szexuálisan. Ők is ezt keresik, inkább vékonyabb legyen a pasi.

Ezt onnan tudom hogy mindig a gyönyörű szexi de elég duci forma lányok hajtottak rám (ami eleinte bántott) és nem értettem miért fogok ki mindig ilyeneket. Majd később jöttem rá hogy anatómia szempontból ez így tökéletes. És tényleg :-)

2019. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#3 Isten vagy!
2019. ápr. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!