Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a kövér férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kövér férfiak miért nem olyan népszerűek az ellenkező nemnél, mint a kövér nők?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

van nőiesen telt és van mackós alkat


de vannak akik ezeken a határokon túl mennek és már csak egy szűk rétegnek vonzóak


viszont sokaknak bejön a mackós alkat, vagy apu test


F

2019. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem vékony sportos magas alkatom van, még sem vagyok sikeres.
2019. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg bejönnek a kövér nők. Szóval... :D
2019. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Főleg azért lehet, mert a férfiak versengenek a nők kegyeiért, nem fordítva. Egy nő választhat sokkal több pasi közül, és azért lehet itt hazudni, hogy a külső nem számít... pedig de. Én is kövér srác vagyok, lett volna pár sikeres próbálkozásom csajoknál, de miután küldtem nekik képet, ahol látszik, hogy mekkora is vagyok, elküldtek... ritka az olyan nőnemű ember akinek bejönnek az ilyen srácok, és ha van is, 99%ban foglaltak, mert ugye sorbanállás van értük is. Le kell fogyni sajnos, nincs mese. Én most -46kg-nál tartok, de még kb 2szer ennyit le kellene adni, és akkor talán...
2019. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kövér (nem durván túlsúlyos) férfi könnyebben talál magának egy bomba nőt, mint egy kövér nő egy szálkás, izmos férfit. Szóval ellenkezik a véleményünk.
2019. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másképp értelmezzük a szót, nálam a kövér az a durván túlsúlyos, a mackós az meg olyan oké szint. Egyébként igen, de ez azért van szerintem, mert aki izmos, az jobban figyel az egészségére, és egy kövér, vagy molett nő pedig (az izmos pasi szemszögéből nézve) nem. Most mondanám még a mackós pasi - bombanő kapcsolathoz, hogy igen, ha pénzes a pasi, de láttam már ellenpéldát.
2019. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karena26 ***** válasza:

A férfiaknál a háj csökkenti a tesztoszteron szintet, így az "állóképesség" és a fogamzó képesség is gyengébb.


A nőknél pont fordítva van. A háj, mint tartalék, fogamzóképes, érett nőre utal. A sovány nők nehezebben esnek teherbe.


Ez genetika. Bele van kódolva mindkét nembe ez a tudás, ezért ösztönösen reagál mindkét nem a túlsúlyra.

2019. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!