Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy kövér nővel nehézkesebb a szex?

Figyelt kérdés
Kövér nő és kövér férfi párok is könnyedén szexelnek.
2018. dec. 31. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha vekony a ferfi akkor nehez
2018. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért vannak bizonyos pózok amik nem kényelmesek túlsúllyal vagy nem úgy fértek a másikhoz oda..
2018. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Voltam kover novel sokkal nehezebb es kenyelmetlenebb mint egy vekony csajszoval. Megvan mondjuk az elonye is ha egyszer beteszed egyet kettot loksz rajta es reggelig hullamzik nem kimerito
2018. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert az. Minden kövér ember nehezebben mozog eleve mint egy egészséges méretű.
2018. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 alonelyman ***** válasza:
53%
Mert tényleg nehezebb, nehezebb hozzáférni nagy segg nagy combok, kényelmetlenebb sok póz, vannak pózok amiket nem lehet vele, még egy egyszerű nyalás is nehézkes mert a puncijuk is dagi
2018. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Voltam túlsúlyos lánnyal.

S tényleg nem minden kivitelezhető.

De nem annyira megoldhatatlan probléma.

2018. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fizikálisan nehéz a szex, fárasztó a fizikai mozgás. Számít ki milyen fizikai állapotban van.
2018. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem azért nehézkes, mert kövér nő nem tudna felizgatni, így el sem jutnék vele a szexuális együttlétig. Valljuk be, nem túl izgató egy túlsúlyos ember.
2018. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért mert valóban az

Csak vegyünk egy egyszerű mozgásformát, a lépcsőzést. Amíg egy normál testalkatú ember vidáman felszalad pár emeletet, addig a legtöbb túlsúlyos az első félemeletnél oxigénsátorra vágyakozik

Túlsúllyal minden mozgás kicsit nehezebb. Nem csak a súly miatt, hanem háj miatt is, ami sokféle mozgás közben útban van

Az hogy “könnyedén szexelnek” nem tükrözi a valóságot.

Én mindig is vékony voltam, de a nővérem duci. És jókat szoktunk nevetni a szex sztrorijain. Például amíg engem könnyedén felemel egy pasi és könnyedén pozitúrát váltunk, addig náluk hosszú percekig tart, mire az egyik a másik fölé kerül.

2018. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert az is. Lovaglópóz vagy kizárt, vagy nagyon nehezen megy, meg a legkirályabb érzés, még a legelején, mikor felkapom a csajomat az ölembe, és úgy csókolózunk, stb. Na mivel nem vagyok olyan kondiban, hogy mondjuk 100 kg-ot felkapjak... szóval érted.
2019. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!