Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy kövér nővel nehézkesebb a szex?

Figyelt kérdés
Kövér nő és kövér férfi párok is könnyedén szexelnek.
2018. dec. 31. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kövér nő vagyok, ha nem baj, hogy válaszolok, akkor elmondanám a saját tapasztalataimat. Nem szeretnék vitát, bántást stb. Nem tudom, milyen a szex a vékonyabb embereknek, mivel mióta nemi életet élek, ilyen vagyok.

Nekem eddig sosem okozott problémát a szexualitás semmilyen formája. Ha nem probléma, akkor részletesebben leírom, szóval, ha valakinek ez undorító, akkor elnézést kérek tőle. A barátom teljesen átlagos testsúlyú, talán még vékonyabb is (65 kg lehet, nem tudom, az pontosan minek számít), de eddig tökéletesen hozzáfért minden intim testrészemhez, behatoláskor sem akadt probléma még. A lovagló pózban (bár én eleinte féltem) elbír, és nem nyomom (ő kéri, én kicsit tartok attól, hogy rossz neki), ő szokott magára húzni. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyivel bírom rosszabbul, mint a vékonyabb emberek, nem tudom összehasonlítani a kettőt, a barátom szerint nincs probléma vele (persze, lehet, hazudik, ezt nem tudhatom, de mivel ő szokta ezt kezdeményezni, elhiszem neki). A facesittinget is ő szokta kérni (bár ott valódi terhelés nincs, de ott ks hozzáfér)... Amúgy emelgetetr is régebben, de én nem szerettem, mert tudom, hogy nehéz vagyok, féltem, valami baja lesz stb.

Nem akartam senkivel sem vitába szállni, csak gondoltam elmondom ezta szemszöget is. Lehet oersze, hogy nincs igazam, nem tudom, milyen vékonyan a szex, csak snnyi, hogy én most sem találok benne nehézséget.

2019. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
170cm 60kg mar a ,,nehézkes" kategória?
2019. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12

Nem, az tökéletes. Sőt, ismerek 175 cm körüli 70 kg-os nőt is, még neki is nagyon jó alakja van, nem kövér. 75+ kiló viszont már zavaró lehet.

2019. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

Voltam kövér nővel és esküszöm olyan volt a látvány és érzés tört rám mintha malacot dugnék.

Az anál viszont csodálatos volt vele.

2019. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!