Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MVo6ab kérdése:

Lányok, fiúk! Van köztetek olyan, aki bárkivel lefeküdne, annyira kell? Hazugság nélkül. Kort is. Fiúval, és/vagy lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lánnyal.

F/28

2017. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lannyal . 19/f
2017. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 DollarDog ***** válasza:

Lassan már fel kéne szedni valami csajt!

18/f

2017. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nemtől és kortól függetlenül bárkivel

18/F

2017. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk en nő vagyok,de nekem nem megy akarkivel.Meg csak a sima vonzalom sem eleg.29N
2017. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Mint csinos nő, ha nem lenne vőlegényem, akkor is bármelyik pillanatban kaphatnék alkalmi partnert.

Szerintem igazából egy nő ha csúnya is, még akkor is nagy előnnyel indul hogy lány. Azért bármikor tud kapni embert dugásra, nem pénzért.


Tehát nekünk nem kell leadni, mert a hölgy dönt :D

2017. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Igénytelen férfiak bárkit megdugnak, persze, csak lyuk legyen:D ilyen is van, de ezt a nők nem is tekintik már férfinak... kapcsoltra meg nem is kellene nekik.
2017. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Kedves "egysracka"

Nem tudom, mi nem tűnt fel a válaszomból, hogy kibszottul menyasszony vagyok, mert vőlegényem van :)

Ennyire csicskafaxú ne legyél már.

2017. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8. Biztos azért vagy 68%-on, hogy veled összetévesszenek engem.

Férfiként nem. Nekem sem megy csak úgy, még a fizikai vonzalom sem elég, több kell hozzá.

2017. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nincs barátnőm 2 éve, alkalmi kapcsolatom sincs egy ideje. Eddig nem is hiányzott, de pár hete elég intenzíven rám tört a vágy. Szóval asszem én most bármilyen lánnyal lefeküdnék (kivéve fizetős) :)

39/F

2017. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!