Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem teszi ez jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem teszi ez jóval izgalmasabbá a kapcsolatunkat? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőmmel megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolatunk lesz egy ideig.


És az van, hogy akármelyikünk eljárhat szexelni, csak szólni kell előre a másiknak, hogy pl holnap el kell mennem, stb..


És most pl neki van egy szexpartnere, akivel ritkán összejár, kb havonta egyszer, és igazából sokkal izgalmasabbá teszi számomra ez az egész kapcsolatot, hogy tudom, hogy a barátnőm nem teljesen csak az enyém, és hogy másnak is átadja magát, más is megfoghatja a nagy melleit, stb..


Nem szoktunk egymás előtt szexelni, és hármasozni sem szoktunk és nem is akarunk. Viszont maga a tudat izgat hogy pl tudom hogy éppen egy másik pasinak oda adja magát, és hogy ilyenkor nem az enyém.


És maga a szituáció is izgalmas, és a barátnőm is sokkal izgalmasabb lesz a szememben emiatt.


Ez miért van?


Akit tobb reszlet erdekel hogyan eli meg a baratnom ezt a szexpartnerevel, annak max privatban irok


2021. júl. 13. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Tudjuk hogy éli meg a barátnőd.

Örül neki hogy ilyen barom a csicskája .

2021. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz, volt ilyen kapcsolatom nekem is es en is szivesebben beszelgetek privatban mert itt mar minden ciki es gaz.
2021. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Minden ember más, más dolgok is izgatnak. Szerintem nem kell a miérteket kutatni, ha nektek így jó, akkor nem számít:)
2021. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Hát barátocskám sokmindennel lehet izgalmasabb egy kapcsolat,

de speciel az e fajta "izgalom" nem igazán lenne ínyemre.De végülis te tudod,hogy a luksógorság milyen pozitív élményekkel gazdagít és mennyire teszi kiegyensúlyozottá a kapcsolatod,vagy az önértékelesedhez mit tesz hozzá.

2021. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a kandualizmus kategóriába esik. Ne aggodj nem vagy egyedül. Ha jól ertem te inkább gondolati szinten vagy kandualista.

Ez is ugyan olyan vágy mind az összes többi, csupán kevésbé elfogadottabb mind pl az ha valaki biszex vagy homoszexuális.

2021. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!