Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tehetném izgalmasabbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném izgalmasabbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel tehetném kicsit izgalmasabbá a kapcsolatunkat?


2 éve szinte mindig ugyan az történik, minden ugyan olyan. Van egy 2 éves kislányom, őt el kell látnom mindennap és mindennap ugyan az van (remélem értitek mire gondolok), ezzel nincs is problémám, inkább azzal hogy a férjem reggel 6tól este 6ig dolgozik, és este ha megjön munkából akkor is csak telefonozik. Sokszor kértem már hogy tegye le, le is teszi de 10perc múlva újra a kezében van.

Alig foglalkozik a gyerekével, olyan érzésem van mintha idegen gyereket nevelne. 9kor alszik el a kislányom, utána lenne időnk egymásra de ugye mivel olyan sokat dolgozik a férjem így elfárad és inkább alszik. Szombaton is dolgozik, mert épül a házunk és majdnem mindent ő csinál. 3kor abbahagyja a munkát és hazajön de akkor se velünk foglalkozik hanem a telefonnal. Vasárnap nem dolgozik, hanem akkor pihen, de akkor meg egész nap a tévé előtt ül. Estére meg elfárad a semmittevésbe.


Szóval alig fogalkozik velünk/velem. Nagyon sokszor mondtam már neki hogy szükségem van arra hogy szeretgessen, foglalkozzon velem, de erre azt mondta hogy már házasok vagyunk és ilyenkor már nincs ilyen. Ezt nem akarom elhinni hogy nincs. Szexuális életünk se a legjobb, az is nagyon elunalmasodott.


Szerintetek mit lehetne csinálni? Sajnos már ott tartok hogy elkezdtem nézegetni másokat, de ezt nagyon nem akarom mert nem szeretnék elválni, szeretem őt. De unalmas a kapcsolatunk. Kérlek segítsetek!!


2020. júl. 28. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Az a nagy helyzet, hogy kvára nem érdekled. Se te, se a gyerek. Valszeg ő az a fajta faszi, aki nem gondolta át a gyerekvállalást igazán, aztán most rájött, hogy nem jön be neki. Vagy pont így képzelte, hogy a te bajod lesz, nem az övé. Igazából azon kívül, hogy szólsz neki, meg próbálsz a kedvére tenni (nem mintha megérdemelné a leírtak alapján), nem sok mindent tehetsz még.
2020. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok, de én inkább a férjedet védeném. Reggel 6 tól este 6-ig dolgozok, ő sem szuperman, jóhogy elfárad és nincs már energiája otthon a szuperapát játszania. Nektek kell dönteni, hogy az anyagi javakat hajtjátok, vagy minőségi életet kezdetek élni.
2020. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Talán ha felállnál a fotelből és levennél a válláról terhet esetleg lenne egy perc szusszanásra is ideje. A házépítésben te is kiválóan tudsz segédkezni, a beszerzéstől kezdve a melósok ellenőrzéséig tengernyit.

A két éves gyerek meg mehet nyugiba bölibe, legalább a kortársaival van, és nem a tv vagy a lapi elé ültetve.

2020. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# kedves válaszoló! Nagyon sok szabadidőt hagyok neki, elfeljettem ezt odaírni, de 2 hetente tudja csinálni a hobbiját, horgászhat. Én meg 2 éve nem voltam sehol egyedül. És a 2 éves gyerekemet nem fogom beadni a bölcsibe mert 3 éves koráig az Anyjára van szüksége, illetve egyáltalán nem tévézik és nem laptopozik, gondolom a te gyerekedet majd így fogod nevelni. Mindenki magából indul ki.
2020. júl. 28. 13:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mire eléritek a céljaitokat a férjed teljesen ki fog égni. Kb mindent le fog szarni. És igaza lesz.
2020. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező, én a gyermekeimből 2-t már felneveltem, hamarosan a harmadikat is. Szóval mondhatsz rám bármit. De egy két éves gyereknek a kortársaira szüksége van. Akár tetszik ez neked, akár nem. Nem csak az anyára. No meg olyan apára is, aki nem csak az esti jó éjt puszit adja, és nagy ritkán egy mese alatt bealszik, mert ereje nincs többhöz.
2020. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, mondd ezt annak, aki olyan helyen él, ahol nincs bölcsi. Nálunk pl nincs, pedig nem borsodborzasztón élünk, pest megye. Egy fizetős van, az is szomszéd településen, havi 80 ezer, erre inkább nem dobálom a pénzt. Nem is beszélve arról, hogy mire bekerülne, mehet oviba, akkora a várólista. Amúgy a gyerekek átlag 2,5-3 éves korig szarnak egymásra, még kiscsoportban is a többség csak egymás mellett játszik, nem együtt. Bocsánat, ez off volt, de ki tudja verni a biztosítékot, mikor vakaki leugatja azt, akinek nincs bölcsiben a gyereke.

Amúgy ja, apu fáradt, nálunk is házfelújítás megy fél éve, hogy költözhessünk végre ebből a lyukból, de mindjárt kész. Nálunk a férjem maga csinálja, nincsenek melósok, segíteni nem tudok, mert abszolút nem értek hozzá, meg a gyerekeknek is lenni kell valakivel. Az én férjem mondjuk ezt úgy kezeli, hogy tudja, hogy most ez van, muszáj, hogy előrébb jussunk, nem lesz ez örökre, és nem érzi úgy, hogy akkor velünk nem kell törődnie. Házimunkát nem hagyok neki nyilván, de ránk magától van igénye, a gyerekek most kicsik, ez nem várhat. Én is fáradt vagyok, mert én is dolgozom itthonról, két gyerekkel a nyakamban (sokszor szó szerint), csinálom mellette az itthoni dolgokat tök egyedül, mégse rogyok le este 6-kor, hogy akkor nekem mára elég volt, mert nem lehet.

Lehet nyugodtan lepontozni.

2020. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért pontoználak le? Mindenki más életet él. Ezért? Az nem én lennék:D
2020. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert aki itt közelít az igazság felé ami ugye sokszor fáj azt gyk-n csak nem hasznos válaszként jelöli a sok pronyó.
2020. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Azt még hozzáteszem, hogy ha a kérdező arra panaszkodna, hogy apuka otthon nem segít semmit, akkor az én válaszom is az lenen, hogy mit akarsz még szerencsétlen embertől. De nem házimunkát akasztana a nyakába, azt várná, hogy a lányával és a feleségével töltsön időt. Normális esetben erre a apukának magától is kéne, hogy legyen igénye, és nem könyörögni kellene érte (ami nem hatja meg, mint látjuk).
2020. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!