Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tehetném izgalmasabbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném izgalmasabbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel tehetném kicsit izgalmasabbá a kapcsolatunkat?


2 éve szinte mindig ugyan az történik, minden ugyan olyan. Van egy 2 éves kislányom, őt el kell látnom mindennap és mindennap ugyan az van (remélem értitek mire gondolok), ezzel nincs is problémám, inkább azzal hogy a férjem reggel 6tól este 6ig dolgozik, és este ha megjön munkából akkor is csak telefonozik. Sokszor kértem már hogy tegye le, le is teszi de 10perc múlva újra a kezében van.

Alig foglalkozik a gyerekével, olyan érzésem van mintha idegen gyereket nevelne. 9kor alszik el a kislányom, utána lenne időnk egymásra de ugye mivel olyan sokat dolgozik a férjem így elfárad és inkább alszik. Szombaton is dolgozik, mert épül a házunk és majdnem mindent ő csinál. 3kor abbahagyja a munkát és hazajön de akkor se velünk foglalkozik hanem a telefonnal. Vasárnap nem dolgozik, hanem akkor pihen, de akkor meg egész nap a tévé előtt ül. Estére meg elfárad a semmittevésbe.


Szóval alig fogalkozik velünk/velem. Nagyon sokszor mondtam már neki hogy szükségem van arra hogy szeretgessen, foglalkozzon velem, de erre azt mondta hogy már házasok vagyunk és ilyenkor már nincs ilyen. Ezt nem akarom elhinni hogy nincs. Szexuális életünk se a legjobb, az is nagyon elunalmasodott.


Szerintetek mit lehetne csinálni? Sajnos már ott tartok hogy elkezdtem nézegetni másokat, de ezt nagyon nem akarom mert nem szeretnék elválni, szeretem őt. De unalmas a kapcsolatunk. Kérlek segítsetek!!


2020. júl. 28. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokszor mondtam már neki hogy szükségem van arra hogy szeretgessen, foglalkozzon velem, de erre azt mondta hogy már házasok vagyunk és ilyenkor már nincs ilyen."


Na ez a mondat a nagyon nagy probléma szerintem. Mert ebben így hosszú távon sincs fejlődés, se változás pozitív irányba. Ez nem fáradtság, hanem akarat kérdése innentől, a férj saját magát helyezte a pénzkereső biorobot üzemmódba.

Én próbálkoznék még beszélni erről, programot ajánlanék kettesben, gyerek nélkül (időt kell rá szakítani, mert így rossz vége lesz), ha egyáltalán nem partner, akkor viszont nem sok jövőt jósolok a házasságnak.

2020. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!