Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó nő/pasi vagy? Visszajelzése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nő/pasi vagy? Visszajelzések alapján.

Figyelt kérdés

Negyvenesek és felette. Ti hogy változtatok fiatalabb énetekhez képest?


Korod? (nemed nem kell, nem egy instant társkeresőt akarok csinálni)


Csak őszintén, úgyis anonim.



2021. júl. 9. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak közel 40 vagyok engem annak mondanak.30-nak néznek,sportos vagyok,jó kiállású.

De ez totál nő függő kinek mi jön be.

2021. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, de már nem vagyok az. F
2021. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki szerint sokkal jobb pasi lettem 40 felett.

Most már túl az 50-en minimum 10-zel kevesebbnek néznek, és a jóval fiatalabb lányok is érdeklődnek utánam.

Látszólag ez jó, de valójában nem annyira...

2021. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Voltam, de már én sem vagyok az. Nagyon sokat romlott a kinézetem, de az önbecsülésem is. Leginkább azért szerintem, mert híztam 25kg-ot. 47F
2021. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Régebben közepesféle voltam, de már annak se tartom magam, hízás, haj fogyása + őszülése
2021. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kis kölyök képű vékonyabb srác voltam . Valamennyire így is helyesnek talált pár lány .

Most 32 évesen kezdek el sármosodni, sokkal magabiztosabb vagyok és férfias . Hál istennek alig jönnek rám felesleges kilók zsírban valamint edzek és hamar meglátszik az eredmény .

Most is még legalább 5-8 évvel fiatalabbnak néznek a koromnál, de jóval jóval több nő megnéz, és széles spektrumban kort tekintve .

Bár sokkal kevésbé vagyok már éhes a sikerre ilyen téren mint anno de ettől függetlenül nagyon jól esik.

2021. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most szimpatikusabb vagyok a nőknek 5/10 átlagos vagyok, voltam! De valahogy most az elmúlt 5 évben szinte kortól függetlenül, elég sok nő tesz pozitív megjegyzést amit nehezen tudok elhinni! Lehet most ért be a bufflák fejem!

F/41

2021. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nő flörtöl velem így annak gondolom magam.
2021. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Magas vagyok és jóképű. 8/10 pont szoktam kapni, amikor kérdeztem. 🙂
2021. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 48 vagyok, férfi.

Általában 40- nek néznek.

A nőknek sokkal inkább bejövök, mint 25 évesen.

Érzésem szerint még van kb 15-20 jó évem...

2021. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!