Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudjam hogy jól szopok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy jól szopok e ha nem ad a pasi semmiféle visszajelzést?

Figyelt kérdés

Nem nyög, de mondjuk ő szex közben sem, mert azt mondja az egy férfi részéről ciki.

De így nem tudok levonni következtetést.


2019. dec. 2. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
szólna,ha nem lenne jó
2019. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem lankad le, és rád van gerjedve az elég egyértelmű jele annak hogy élvezi

Hasonló típus vagyok én is

2019. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elélvez tőle akkor jól csinálod. Nekem is volt ilyen hogy szopás közben nem tudtam hogy akkor most jó-e, mert a pasi teljesen hangtalan volt, aztán hirtelen belelőtt egy löketet a számba, így minden kétség elhárult.


26L

2019. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Barhogy csinaltam csak ugy volt maganak es kesz. Hiaba kerdeztem ra, hogy jo volt e vagy nem, valaszolni se valaszolt. Elveszi a kedvet az embernek az ilyen. Hamar vege is lett a dolognak, azota mar van egy ilyen teren rendes parom
2019. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
#14.01 Elélvez... Az azért nem olyan nagy mutatvány. Nem mindegy, hogy az előtte lévő x idő hogyan telik, illetve, hogy mennyi az x.
2019. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rövid idő alatt elélvez? Ha igen jól csinálod. Ha 20 percig vagy tovább kell szopnod akkor nem.
2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

lany vagyok!

-en ra-ra kerdezek a pasira szopikazas kozben "jol szopok?"

erre mindig van valasz......!!

amugy nagyon nagyon imadok szopni!! sokak szerint kimondottan szopos szajam van! ha csak tehetem-(es miert ne)- minden nap elmegyek kimondottan csak szopni!imadom a "glory-hole"-t!!

2020. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretek nyöszörögni szopás közben, az ilyesmit meghagyom a csajoknak. Csak hátradőlök, és szép csöndben élvezem.


Néha szoktam olyat, hogy megsimogatom a fejét, és mondom, hogy nagyon ügyes vagy, jól csinálod, szerintem ez visszajelzésnek megteszi :)

2020. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!