Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra orális szexkor melyik az izgatóbb, ha a pasi belenyal a hüvelyetekbe, vagy ha a csiklótok nyalja? Pasik, ti visszajelzés alapján melyiket tartjátok "kelendőbbnek" a két techika közül?

Figyelt kérdés
Mint szexben kezdő kérdem ezeket a kis "közvelemény kutatásokat":)

2017. júl. 9. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A második.
2017. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind ketto jo, de ha orgazmus a cel akkor a csilkojat nylajad. Szolj neki hogy jelezze ha tetszik, gyorsabban vagy lassabban szeretne. Fontos hogy beszelgessrtek mert te sem tudod kitalalni hogy o mit akar es o sem tudja telepatikusan kozolni a vagyait. Plusz tipp, ne ugorj neki a csiklonak, csokold vegig a labat, nyalogasd a huvely korul, majd a csiklot, eloszor lassan aztan gyorsabban. Csinalhatsz korkoros vagy fel le mozgasokat.
2017. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
az első mikor rendessen belenyalok és fickándolok vadul neki nyomom az ajkaim attól minden nő szeme kiakad.
2017. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Az marha nagy tévedés, h a hüvelybe benyalás milyen k.jó.

A csiklot kell nyalni és kész.

2017. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok vitát kirobbantani,de elő van írva hogy csak a csiklót kell nyalni?:D
2017. júl. 9. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Először a hüvelyt aztán a csiklót kell nyalni. Utóbbitól élveznek el a lányok, bár én előbbit jobban szeretem csinálni.
2017. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A csikló nyalás az jobb érzés.
2017. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Izgatóbbságra kérdeztél, így egyik sem.


Az mindentől függ, ami helyzetben van.


Élvezeti szempontból második, de elme egy nagy nagy művészet.


Beszélgess partnereddel. Sokszor izgató ami egyáltalán nem is ad élvezetet is.

2017. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha bevezetésként mindenhol végignyal a párom, tehát nem csak a csiklómat, de amikor már kellően megvan az izgalom, és már csak az orgazmus hiányzik, akkor viszont a nyalás korlátozódjon a csiklóra. Illetve szeretem, ha közben ujjaz is.
2017. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl a hüvelyt utálom. Nem szeretem egyáltalán
2017. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!