Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak mi abban a jó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi abban a jó, ha bugyi nélkül mászkálnak, szoknyában?

Figyelt kérdés

Izgató nekik, vagy a nőiességet akarják így megélni?

Ma voltunk egy szabadtéri kiülős helyen, volt egy lánytársaság, páran szoknyában voltak, többi kis shortban.Egyik véletlen vagy direkt úgy ült, hogy leláttam neki a lába köz, de csak kicsit, szóval nem feltűnően csinálta.

Onnantól nem tudtam máshova nézni, megmondom őszintén fel is húzott kicsit.Lány is észrevette, szemeztünk, mosolygott, majd elmentek.

Arra gondoltam ha visszamegyek és a pincérlánytól megkérdezem ismeri-e őket, mert elbeszélgettek vele pár percet.

Hátha megtudná mondani ki volt.

Lánok ezt miért szoktátok csinálni, ilyen jó időben?


2021. jún. 5. 19:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#19: ezt így nem mondanám. Nekem pl sok viszonylag a hüvelyváladékom, emiatt is ritkán van h nem veszek bugyit, illetve ha hosszabb időről van szó és le kell ülnöm tuti veszek fel, mert összekenném a ruhám

#18

2021. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
41%

"#19 természetes hüvelyi folyásról hallottál már?"

Persze, de nyilván senki sem jár mindig bugyi nélkül.

2021. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nem is értem, ha leülök szoknyában, és nem lovagló ülésben nyilván, akkor a fenekemen ülök, plusz a fenekem alatt van a szoknya akkor miért lenne fertőzés veszélyes bugyi nélkül lenni???? Plusz ott van a természetes hüvely flóra amikor nyalják a puncid akkor sem kapsz rögtön mindenféle fertőzést, pedig az ember szájában több baktérium van mint ahány ember él a földön. Én sokszor vagyok bugyi nélkül szoknyában, nem azért, hogy mutogassam a puncim, hanem azért mert kényelmes, és kellemes érzés melegben. Sosem kaptam még semmilyen fertőzést, nyilván amikor több a váladék akkor én sem járok így.
2021. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
88%

23!

Minden nő más és más. Én például úgy is képes vagyok elkapni valami fertőzést, hogy egy nyilvános mosdóban pisi előtt és után is kezet mosok és rá sem ülök a wc-re, csak gugolok.

2021. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%
Jo kis fertözéseket lehet összeszedni.
2021. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
45%
Szoknya alá szoktam venni csak nem látszik, yoga naci alá nem mindig
2021. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!