Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak mi abban a jó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi abban a jó, ha bugyi nélkül mászkálnak, szoknyában?

Figyelt kérdés

Izgató nekik, vagy a nőiességet akarják így megélni?

Ma voltunk egy szabadtéri kiülős helyen, volt egy lánytársaság, páran szoknyában voltak, többi kis shortban.Egyik véletlen vagy direkt úgy ült, hogy leláttam neki a lába köz, de csak kicsit, szóval nem feltűnően csinálta.

Onnantól nem tudtam máshova nézni, megmondom őszintén fel is húzott kicsit.Lány is észrevette, szemeztünk, mosolygott, majd elmentek.

Arra gondoltam ha visszamegyek és a pincérlánytól megkérdezem ismeri-e őket, mert elbeszélgettek vele pár percet.

Hátha megtudná mondani ki volt.

Lánok ezt miért szoktátok csinálni, ilyen jó időben?


2021. jún. 5. 19:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem értitek meg hogy magunk miatt csináljuk? Hogy meglegyünk magunkkal elégedve és jó legyen tükörbe nézni. Én szeretem kicsinosítani magam, mert jó érzés. Ne higyjétek már ennyire fontosnak magatokat, nem minden rólatok szól.
2021. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose csináltam ilyet és nem is fogok.
2021. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert magunknak így teszünk... Ha van kedvem, kifestem magam, ha nincs, akkor nem. Ha magassarkúhoz van kedvem, azt húzok, ha papucshoz, akkor azt. Magamnak akarok megfelelni. Persze amikor készülődök, csak azon gondolkozok öltözés/sminkelés közben, hogy majd random férfiaknak bejövök-e. A személyes higiéniám is kockára teszem, hogy mutogassam magam másoknak.
2021. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
#11 még jó hogy nem nekünk csináljátok, mert a pasik nagy része, a normálisabbja, hányingert kap a sok mű cucctól, meg a sok sminktől.
2021. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
#14 pont ezaz, ha annyira nektek akarnánk tetszeni akkor senki sem festené magát, nem lenne műkörme, műszempillája, póthaja stb.
2021. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
#15 ez legalább egy korrekt, normális válasz
2021. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

En magam miatt szoktam

Nem erdekel h a pasiknak all vagy csorog a nyala...


Es azerteg ugy erzem jol magam 🙂

2021. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

Én néha szoktam bugyi nélkül lenge ruhában menni mondjuk boltba vagy kutyát sétáltatni. Mivel itthon pucéran szoktam lenni egész nap, így mikor csak rövidebb dolgom van, felkapok gyorsan egy ruhàt és megyek is. Igazából szeretem, hogy szellőzik:D plusz ha van párom, akkor néha bejátszom ezt ha együtt megyünk valamerre. Ilyenkor mondjuk a kocsiban mikor fogja a combom, szétteszem a lábam és a kezét odateszem a puncimhoz hogy meglepjem:D

viszont ha le is kéne ülnöm, mert mondjuk barátnőkkel megyek valahova, vagy vacsorázni valakivel stb, akkor mindenképp veszek bugyit, hisz ahogy írták elég veszélyes anélkül idegen helyen leülni

N

2021. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%

"Onnantól nem tudtam máshova nézni, megmondom őszintén fel is húzott kicsit."

Hát leírtad te is, pont ezért. Továbbá nekik is nagyon izgató a helyzet, már maga a tudat, hogy bugyi nélkül vannak. Illetve van még egy olyan dolog is, hogy lányoknak annyira nem létszükség a bugyi, ha nincs éppen menstruációjuk, tulajdonképpen simán elvannak nélküle is, nem úgy van, mint nekünk férfiaknak, hogy kell tartsa a farkunkat az alsógatya.

2021. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%
#19 természetes hüvelyi folyásról hallottál már?
2021. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!