Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak mi abban a jó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi abban a jó, ha bugyi nélkül mászkálnak, szoknyában?

Figyelt kérdés

Izgató nekik, vagy a nőiességet akarják így megélni?

Ma voltunk egy szabadtéri kiülős helyen, volt egy lánytársaság, páran szoknyában voltak, többi kis shortban.Egyik véletlen vagy direkt úgy ült, hogy leláttam neki a lába köz, de csak kicsit, szóval nem feltűnően csinálta.

Onnantól nem tudtam máshova nézni, megmondom őszintén fel is húzott kicsit.Lány is észrevette, szemeztünk, mosolygott, majd elmentek.

Arra gondoltam ha visszamegyek és a pincérlánytól megkérdezem ismeri-e őket, mert elbeszélgettek vele pár percet.

Hátha megtudná mondani ki volt.

Lánok ezt miért szoktátok csinálni, ilyen jó időben?


2021. jún. 5. 19:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
En nem szoktam. Nem vagyok ribizli
2021. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Szellőztetnek 😇
2021. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Sose csináltam ilyet és nem is fogok. Igényes nő tudja hogy ez nem higiénikus és ha idegen helyen ül le akkor fertőzésveszélyes is.
2021. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3-as!

Pedig elé igényesnek néztek ki, drága telók, drága ruhák, táskák.

2021. jún. 5. 19:08
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg volt rajta bugyi, csak nem feltűnő színű. És az nem szemezés volt, hanem röhögött rajtad a barátnőivel, hogy csorog a nyálad rá. Nem tudom miért gondolják a férfiak, hogy mindig nekik öltözünk ki, sőt, még villantunk is. Hát persze. Mellesleg még baromira nem is higiénikus bugyi nélkül szoknyában leülni.
2021. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
#4 nem attól lesz igényes egy nő hogy drága cuccokat hord hanem hogy ismeri az alapvető higiéniát.
2021. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet így szokott pasizni:D

Én nem szoktam bugyi nélkül mászkálni még hőségben sem.

2021. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
#5 azt nagyon jól tudják a "férfiak" hogy nem miattuk öltöztök ki, ez csak az egymás közötti "harc" része 😇
2021. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Akkor ki miatt öltöznek ki a lányok?

Ha nem a férfiak miatt?

Egy kiló vakolat, ékszerek, óra, márkás ruhák...

2021. jún. 5. 19:14
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Cicaharc 🤷‍♂️ egymás ellen.
2021. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!