Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó időben sokszor szoktam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó időben sokszor szoktam bugyi nélkül mászkálni utcán.Van még olyan lány itt, aki szintén így csinálja?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit izgat, de inkább csak szabadabbnak érzem magam.Sokszor megyek így kávézókba vagy teraszokra, szeretek így szoknyában lenni.persze mindig vigyázok hogy rendesen üljek.

Van itt aki szintén szeret így mászkálni?

26L


2021. jún. 1. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te pasi vagy, és így akarsz nőkkel beszélgetni.
2021. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kérnék privátot, köszönöm!

Nem beszélgetés miatt írtam ki a kérdést.

2021. jún. 1. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egészségesebb is, jól tud szellőzni.

Ha meg még kicsit izgat is téged, az plusz jó.

2021. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cseppszi ***** válasza:
100%
Vannak napok amikor jó bugyi nélkül, de ezt sok dolog együtt hozza ki csak. Fázós is vagyok meg szégyellős is.
2021. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Le inkább nem ülök, de ha csak sétálok, akkor van, hogy nem veszek. Engem r.hadtul nem izgat, csak kényelmes.
2021. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasimnak ez a màniàja. És engem is izgat. Ilyenkor mindig egy teremgaràzs eldugott részén fejeződik be a kaland.
2021. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ti meg elhiszitek,hogy nő. A válaszaitokra hokizó pasi.
2021. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha valakinek ennyi a szexuális élete, hogy vagy igaz, vagy nem gyakoris válaszokra veri, akkor hadd csinálja...
2021. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Jah, úgy nő mint ahogy én asztronauta - de a többi magát nőnek kiadó hozzászóló is 😅 Sebaj, majd ír nekik privit, küldenek neki a netről képet amiért cserébe a "büszkeségéről" készített fotót elküldi hogy tudjanak rá recskázni. Végül is pont megérdemlik egymást 😅
2021. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is szoktam. Tényleg izgi. De mondjuk leginkább akkor ha randira megyek pl, vagy a pasimmal megyünk valahova, és olyankor előfordul hogy nem csak kényelmes és izgi de praktikus is ;-)
2021. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!