Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy erzem szanalmas vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy erzem szanalmas vagyok, miert teszek ilyet magammal?

Figyelt kérdés
38 eves nö vagyok es meg nem talalt meg az igazi. Volt egy 15 eves kapcsolatom es azota keresem a helyem a vilagban. Neha elvesztem a fejem es butasagokat csinalok, szexelek olyanokkal akikkel nem lenne szabad. Azt erzem h erkolcsileg egy nulla vagyok. Vagy ez csak a magany?
ma 07:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem jó így akkor változtass rajta
ma 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De hogy? Jarok pszichologushoz is. Nem latom mi tudna kizokkenteni ebbol.
ma 07:39
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Szexelnék veled
ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 gonosz 🤣🤣🤣
ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyenekkel szexelsz, akikkel nem szabad, tinikkel, vagy házas pasikkal?
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5#, igen olyasmi.
ma 07:44
 7/15 anonim ***** válasza:

A kapcsolatodból nincs gyerek?

Keress új hobbit, vagy próbáld meg, hogy ne feküdj össze olyannal akivel nem kéne.

ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, ezt probaltam mar, eljarok kirandulni egy fb csoporttal, de ott is vegul viszonyom lett valakivel, pedig nem az volt a celom.
ma 07:46
 9/15 anonim ***** válasza:
keress egy komoly kapcsolatot
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz ellenállni a pasiknak? Könnyen csábulsz, sűrűn igényled a szexet? Mert ha igy van akkor szerintem szeretet éhes vagy és ha igy folytatod csak egy nagy ürességet fogsz érezni. Kiégsz.
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!