Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy erzem szanalmas vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy erzem szanalmas vagyok, miert teszek ilyet magammal?

Figyelt kérdés
38 eves nö vagyok es meg nem talalt meg az igazi. Volt egy 15 eves kapcsolatom es azota keresem a helyem a vilagban. Neha elvesztem a fejem es butasagokat csinalok, szexelek olyanokkal akikkel nem lenne szabad. Azt erzem h erkolcsileg egy nulla vagyok. Vagy ez csak a magany?
ma 07:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel baj. Ennyi idő után van aki nehezen kezd komoly kapcsolatot. Itt igazából a korrektség a fő szempont. Ha te csak szexelni akarsz akkor azt közöld és ne kezdj bele játszmázásba.

Élvezed az életet és a szexet, szerintem ha vigyázol magadra nincs ebben semmi. Nem leszel ettől még erkölcsileg nulla.

ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy igy nem boldog nem találja a helyét a világban igy a szex is csak pillanatnyi boldogság.
ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj az, hogy szexelsz? Szexelni jó, mindkét félnek.
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Erre nagyon sok nő és pasi mondaná, hogy végre érzem hogy élek. Te meg nyafogsz...fura. Inkább irigyellek😊😊
ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amit írsz ez valahol természetes, ez így ok, persze a részleteket nem tudjuk.
ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!