Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem idegesítő,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem idegesítő,hogy a melegek azt gondolják,hogy ők különleges törvényekkel rendelkeznek a szexualitásuk miatt?

Figyelt kérdés

Mert basszus azt akarják,hogy elfogadja őket mindenki,hogy ne utálják őket,de ők ugyanakkor gyűlölik a heterókat és azon "viccelődnek"(amit amúgy ful komolyan gondolnak,egészen addig, amíg nem szorul a hurok),hogy random !semmi okkal! lehomofóboznak valakit. Például ha valaki elmondja a véleményét egy NEM valós kapcsolatról (mellőzve mindent ami a pár szexualitására utalna) az első reakció,hogy homofób,de még védeni is próbálja,a rágalmazását.


Aztán a másik,hogy vannak emberek akik nyíltan,kijelentik,hogy olyanért utálnak másokat,amiről az adott személy nem tehet. Jelen esetben a szexualitás. Az egyik csoport a homofób,a másik meg a heterofób. Annyira fura,hogy ha a heterókat utálják senki sem fogja rossz embernek elkönyvelni őket, pedig ugyan úgy emberről beszélünk.

Egy szexualitás nem adja meg a különbségi jogot,mivel ugyan úgy emberek vagyunk,akinek ugyan úgy vannak érzései és akik ugyan úgy más személyiségekkel bírnak. Hogy lehet valaki arra büszke,hogy elítél valakit,amiről az illető tényleg nem tehet? Hogy lehet ezt még dicsőíteni is?



2021. jún. 5. 02:02
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
30. A felvilágosítás az arról szól, hogy hogyan készül a gyerek. Homoszexuálisokat ez a veszély nem fenyegeti szex közben,akkor mire a felvilágosítás??
2021. aug. 1. 13:08
 32/38 anonim ***** válasza:
48%

30.

Tévedsz.

Nekem nem ciki a szexről beszélgetni. Egyébként anyám szülésznő, olyan részletes felvilágosítást kaptam, amit sok gyerek, tini nem.

De a homo dolgokról én világosítottam fel anyámat felnőttként.

És igazad van. Sok kutatás, sok megközelítés van a témában.

Az LMBTQ+ emberek állítják, hogy ez genetika. Van, aki homoszexuálisnak születik, és kész.

Én nem így gondolom.

Én azt gondolom (erre is van épp elég kutatás) hogy a gyermek szexuális irányultságára lehet neveléssel hatni.

Szóval igazad van. Én őszintén tartok attól, hogy a hátam mögött az óvodában, vagy máshol teledumálják a gyerekem fejét ezzel a sok maszlaggal, (amiről még nem kell hallania, túl korai) és összezavarodik.

Az én gyerekem szexuális nevelésébe ne szóljon bele senki.

2021. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

Valamit nem értek.

Volt-van olyan, hogy a gyerekek számára vonzóvá teszik a homoszexualitást, a transzszexualitást?! Azt tudjuk, hogy a homoszexualitás penetrációja néhány, de mindenképpen 10 % alatt van. Azelőtt, mondjuk a XIX. században kevesebben voltak? Azt tudom, hogy a XX. század elején már olyan arányokat mértek, mint ma, miközben Európában mindenütt büntetni rendelte a jog, és persze a keresztény egyház halálos bűnnek tartotta, hirdette. Ha nem létezett volna, ha elenyésző számban lett volna, akkor nem kellett volna annyira tiltani... Van arra adat, hogy a gyermekek nevelésében melyek voltak azok az elemek, amelyek a homoszexualitást vonzóvá tették? Sosem hallottam ilyenről. Mi volt akkor a homoszexuális viselkedés kialakítója? Rendkívüli titoktartás mellett kellett hogy történjen, ha máig sem derült ki.

Meg fogom venni azt a könyvet, amelyre máig egyetlenként (lehet, hogy van még egy?) hivatkoznak, mint a serdületlen és romlatlan gyermekek megrontójára, de megjegyzem, hogy a közéletben mindenki által ismert meleg tudósok, művészek, horribile dictu, politikusok élete, tevékenysége mind hatással lehet a gyermekeinkre, lehet, hogy ezzel is kéne kezdeni valamit?

2021. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem egy ilyen könyv, és kutatás létezik, kérlek nézz utána te magad.

Példának hozom azokat a természeti népeket, ahol ha a családba női kéz hiányzik, de fiú születik, egyszerűen lányként nevelik.

A mai napig létező dolog.

A sok svédet, aki perli az államot (jelenleg) mert gyermekként átoperálták, és felnőttként bánja.

Például vannak pubertás blokkolók, aminek a hosszútávú hatásait nem tudjuk, de az USA-ban adják a gyerekeknek, hogy "legyen idejük dönteni". Ha nem a nemváltó műtétre akarják így felkészíteni, akkor mégis mire?!

A rengeteg embert, aki nemet váltott, de rájött, hogy a problémái követik őt egy új testben is, és bánják, hogy átestek az operáción. És állítják, győzködték őket, hogy jobb lesz a műtét után.

A nagy számú férfit, aki azt nyilatkozta, hogy gyermekként megrontotta egy férfi, és később maga is homoszexuális lett. (és állítja, hogy van összefüggés)

Esettanulmány is van bőven. Sorolhanám.

Ha azzal jössz, hogy "meg fogod venni azt a könyvet" akkor úgy tűnik azért nem tudsz ezekről, mert nem akarsz, ugyanis ez csak egy része.

Ezek a nézetek sokkal hamarabb voltak jelen, mint a meleglobbi "born this way" genetikai blablája. Éppen ezért komolyabb háttere is van.

2021. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

A példáid bizonyosan igazak, bár azt nem tudom, mennyi az a "sok" svéd, "rengeteg" nemvátáson átesett és azt megbánt ember, és az jutott az eszembe, hogy honnan lehet tudni, hogy akit gyermekként megrontottak, később meleg lett, az nem volt-e akkor is meleg, csak még nem tudta, hiszen a legtipikusabb, hogy a pubertáskor után, heteró kapcsolatok tapasztalata után jön rá a legtöbb meleg, hogy neki mi a jó.

Azt mondod, sorolhatnád. Ha itt nem akarod, sorold privátban, mert én továbbra sem értem, hogy ez mindig így volt-e, hiszen már a bibliából is tudjuk, hogy akkor is voltak melegek, Sappho még korábban élt, Leonardo da Vinciről is azt gondolják, hogy homo volt, stb. Őket is megrontották, propaganda hatott rájuk?

Nem értem.

2021. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű.

Vannak, akik valóban melegek lesznek minden erőfeszítés ellenére.

És vannak a tévelygők, akiket meg lehet győzni. Egyébként tiniként is sokan akkor gondolkodnak el a homoszexualitás lehetőségén, amikor a másik nem sorozatosan elutasítja. Nem mind, de sokan.

Egyszerűen azért, mert gyerekként a szexuális identitás még formálható.

Én ebben az elméletben hiszek.

És ha a melegek hirdethetik az ő nézeteiket a közintézményeken kívül bárhol akkor nekem is jogom van hozzá.

Pont.

2021. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

36. Ez igaz. Csak kíváncsiságból megnéztem és megkérdeztem pár embernek a szexuális váltakozásának az életútját és ilyeneket írtak, mondtak.:

Hetero>ace>bi>leszbi>bi

És 50/3 kezdte úgy,hogy homo>homo.

50/45 kezdte úgy,hogy hetero.

Na ezek után mondja valaki,hogy ez nem egy, befolyásolható dolog. Mert a média, a hype,a mártírkodás lehetősége a tinik 90%-át érdeklik, sőt a felnőtteket is. Sajnos,a szexualitásból divat lett,ez ennyi.

Térjünk vissza az eredeti kérdésre.

2021. aug. 2. 14:28
 38/38 anonim ***** válasza:
Az első pofon után minden meleg vagy hetero csöndben szokott lenni ha a gyerekemet basztatja....
2021. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!