Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy hívják ezt a szexuális pózt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják ezt a szexuális pózt?

Figyelt kérdés
Márha létezik ilyen. Többször megfordult a fejemben hogy lehet e úgy szexelni hogy a nemi szervek összeérnek ugyanúgy mint a normál közösülésnél csak egymásnak ellentétesen fekszenek függőlegesen. Tehát a másik lábánál van a fejük. Eddig még sosem hallottam ilyenről de nagyon foglalkoztat hogy mi ennek a neve.

2021. márc. 17. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Erről van szó? Vagy nem igazán értem, hogyan van az az ellentétes.

2021. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erről. Fekszenek mind ketten, és mindkettőjük feje két oldalán ott vannak a partnere lábai, és középen közösülnek normálisan.
2021. márc. 17. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A függőleges fekvés nagyon megnehezíti.

Vízszintesen lehetne, csak az álló farok nem szeret abba az irányba hajolni, szóval félkeményen maszatolás lenne csak.

2021. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam.

[link]

Ez az? :D

2021. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ollózásnak hívják
2021. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az, köszönöm.
2021. márc. 18. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ott törne le a farkam.


Ha feláll akkor a hasamhoz tart nagyon. Sokszor lovagolni se tudnak rajtam a lányok, nem hogy ez a pozíció működjön

2021. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!