Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek hívják ezt a perverziót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hívják ezt a perverziót?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és mindig is volt bennem egy nagyon furcsa, egyesek szemében melegnek tűnő perverzióm, illetve fantáziám: Habár a lányok vonzanak, és fiúval nem feküdnék le soha, egyszer mégis kipróbálnám azt, hogy egy sportos (Street Workoutos) korombeli, vagy picivel fiatalabb srác egy, számomra is teljesen vonzó csajt kezelget.


Leginkább az vonzana az egészben, ahogy a csaj élvezi azt, hogy egy sportos és domináns srác döngetni, másrészről viszont az is elég izgató, ahogy a srác közben nyöszörög, illetve izomból, ösztönösen csinálja a lánnyal, befeszülne a kar- illetve combizma, a kockás hasa a lány formás fenekéhez ütődne, és végül beleélvezne a lányba, és a végén én pedig kinyalnám a lányt, és belőle a srác spermáját.



2020. júl. 2. 15:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Még egyszer leszögezném, mielőtt jönnek a trollok: Sráccal kettesben nem feküdnék le, nem smárolnám le, meg semmi ehhez hasonló.
2020. júl. 2. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem minden perverziónak van neve, ennek adhatnál egyet Te :D
2020. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Cuckoldhoz picit hasonló, de azt nem tűrném el, hogy a barátnőmet egy másik srác kezelgesse.. :'D
2020. júl. 2. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tippem, hogy nem egy másik srác testéhez vonzódsz, hanem te szeretnél ilyen testet és így döngetni, csak valamiért nem hiszed el, hogy neked lehetne ilyen tested és ezért projektálod valaki másra.
2020. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tény hogy edzek, és szeretnék jobb fizikumot. :D
2020. júl. 2. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg a megalaztatas a lenyeg itt. Azt akarod, hogy alazzanak, kerdezo. Ezen gondolkozz el!😉
2020. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voyeur illetve enyhén biszex vagy, csak még nem engedik a tudatos gátlásaid ennek teljes felismerését.
2020. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cuckold része,nem a megalázás,csak alárendelten osztozni a lányon.
2020. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval nem smárolnál a fiúval de a spermáját kinyalnád a csajból. Tök normális hetero vagy szerintem...
2021. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!