Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy hívják, a cuckold fordíto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Hogy hívják, a cuckold fordított változatát? 25 L

Figyelt kérdés

Merthogy én úgy tudom, a cuckold az a felállás, amikor a férj végignézi, ahogy a felesége mással szeretkezik. Made mi van akkor, ha a feleség nézi végig hogy a férje más nővel?

(persze itt csak a felállás a lényeg! Nem kell, hogy a történet szerint is férj feleségről legyen szó!)

Esetleg segítene is nekik…

Széthúzná a nő fenekét vagy megfogva a férfi péniszét, segít a behatolásnál. erre is van külön kategória? Nagyon kevés ilyen videót találtam. Segítsetek!

25 L



2018. márc. 21. 09:45
 1/10 A kérdező kommentje:

A privát özönből azért azt látom, hogy valaki érti is mi az amit keresek. A lényeg az, hogy a harmadik fél egy nő, mint segítő van jelen…

Ő maga csak abban segít, hogy még élvezetesebb legyen a párnak…

Kézzel, nyelvével segít leginkább…

Érthető ez így?

2018. márc. 21. 10:32
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Választ még nen kaptál de priviből már milliót... :D

Kérdésedre szerintem nincs külön neve ennek. Egy hármas felállás biszex nővel.

A cuckold inkább más téma, ott a megaláztatás is közrejátszik ahogy látom. Mert ott az egyik fél élvezi hogy semmibe veszik, egy másik pasi meg kezelgeti a feleségét. Sokszor még alázzák is.

2018. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre jellemzően az a kulcsszó, hogy:

(kereszt)anyuka segíti/tanítja (kereszt)fiát és (kereszt)lányát

(step)mother helps/teaches her (step)son and (step)sister

2018. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
...(step)daughter...
2018. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És az sem fontos, hogy a szereplők, milyen viszonyban vannak. Mert a cuckoldnál, a lényeg, hogy a nő megalázza ezzel a férfit. De amit én keresek, ott csak az a lényeg, hogy hárman vannak, a harmadik fél egy nő, aki segít a párnak szeretkezni…

Itt a segítség nyújtás lenne a lényeg. Nem a cuckkold rész.

Közben már 3 megoldást is kaptam, amit köszönök, mert mindhárom jó!

A help és helping szavak is segítettek, de ez logikus…

Tehát a segítség nyújtás a lényeg, és hogy a harmadik fél nő legyen…

Az eddigieknek köszönöm:)

2018. márc. 21. 10:47
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Linkeltem egyet.
2018. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
Sosem értettem ha valakinek van egy vágya azt miért csak nézi és nem akarja megélni is de persze a te életed akkor nézd csak a neten 😁 ! 38f
2018. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cuckquean. Azt, akivel megcsalja a nőt a párja talán cuckcake-nek hívják (aki a cuckold esetében a "bull").
2018. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dlokcuc :-)
2018. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!