Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fordított cuckoldról hallott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordított cuckoldról hallott már valaki?

Figyelt kérdés

ahol a nő nézi a párját olyanra gondolok... esetleg másnak is megfordult már ez a fejében?

vagy bennem van a hiba? xD


25/N



2017. aug. 23. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A nő nézi, hogy a pasija megdug egy csajt?
2017. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy ezt is lenyúlják tőlünk a nők :(


23/F

2017. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,hallottam már ilyenről,nincs benned hiba.
2017. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van párod, kérdező?
2017. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk már így a bnőmmel, lakásos prostinál
2017. aug. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Hiba nem benned van. Ismerek pld olyan házaspárt, ahol mindketten nézik a párjukat ahogyan mással szexelnek.

Ez izgatja őket, az ő dolguk.

2017. aug. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szex közben szeretett fantáziálni csajom. Nekem is izgi volt.
2017. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, vannak, láttam is már, de ha jól tudom van ennek a kategóriának is neve, de most nem jut eszembe.

Nem te vagy az egyetlen, nagyon sok csajnál előfordul a fantázia, hogy a pasiját meglepi egy hármassal vagy egy bomba csajjal, mint ahogy a pasiknál előfordul a fantázia, hogy milyen jó lenne, ha a párját többen kényeztetnék (vagy egy igazi bombajó pasi), mert örömöt akarnak szerezni neki és nem gondolnak a megcsalás dologra, inkább úgy fogják fel, hogy egy élő-szexjáték, amit 1-2 órára testileg kihasználnak, de az érzelem részét a párod kapja, aki megszervezte az egészet.


Úgy is el lehet képzelni, mint a Római időkben, mikor megleped a párodat egy csodaszép rabszolgával, akit (vagy amit) kényetekre használhattok. Nem úgy kell felfogni, hogy egy konkurencia, aki meg akarja hódítani és elrabolni a párodat, hanem mint egy szexjáték.


Amúgy sokan keverik a Cuckold-ot a Hotwife-al, az egyik megalázós, ahol a domináns csaj nem akar a kisfarkú pasijával szexelni és hoz magának egy csődört, amíg a nyomi férj néz, míg a másiknál olyan mint a Római hasonlatom.

És ahogy írtad, te nem a megalázó részre gondolsz...

2017. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszonylag ez még normális, abban eredeztethető, hogy evolúciósan bejön a nőknek a férfias, alfa pasi, aki ugye adott esetben több nőt is megkettyint. Nekem is akad néha háremes fantáziám.


20L

2017. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!