Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A srácoknak is különleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácoknak is különleges alkalom, ha elveszik egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés

Nektek is picit mélyebb nyomot hagy az emlélezetetekben? Vagy ugyanolyan mintha már nem lenne szűz a lány.

(nem csak az számít aki kapcsolatban tette meg, az is érdekel, ha valaki mondjuk szexkapcsolatban vagy mas módon történt)



2021. febr. 21. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

nekem inkább az emlékezetes, hogy szűz lánnyal miket műveltem és még szűz is maradt


van elég rossz és elég jó tapasztalatom szűz lánnyal

2021. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem gyújtok gyertyát, ha erre gondolsz.
2021. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ember emlékszik arra kinek vette el a szüzességét. Ilyen módon emlékezetes. Mindenképp másként kell bánni a lánnyal ha még nem volt férfival, hszen ez akár maradandó rossz élmény is lehet.
2021. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Lik- lik, mennek tovább.
2021. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hatalmas élmény volt, szerintem legalább akkora mint neki. Baromi jó érzés volt az elejétől a végéig.
2021. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
a férfinek nagy dolo először bevenni a várat, ebben magában rejlik a lehetőség hogy te formálod és alakítod a lány szexualitashoz való viszonyát de egyben nagyon nagy felelősség is!
2021. febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
A normálisabbaknak nagy dolog, szerintem. Legalábbis nekem az lenne, mert ez egy olyan dolog, amit csak egy embernek kínálhat fel a lány :)
2021. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindegyik az volt! És nagy felelősség is!
2021. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Deflohelp ***** válasza:
100%
Mivel nekem is az volt az első és hosszabb együtt járás után került rá sor, így igazán különleges alkalom volt.
2021. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mindenképpen megtiszteltetés és nagyon izgató. De nekem pl már nyűg lenne inkább, mint élvezet, mert egy szűz lánnyal nagyon türelmesnek kell lenni, finoman kell bánni vele, azért az már frusztráló, mikor nagyon felizgulok, áll a farkam, de nem tudok behatolni, mert nem áll még készen, vagy csak nagyon lassan csinálhatom. Szerintem nem is tudnék kemény maradni végig már, ha nagyon finoman kellene csinálni, megszoktam a tapasztaltabb lányokat. 24f
2021. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!