Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem idegesítő,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem idegesítő,hogy a melegek azt gondolják,hogy ők különleges törvényekkel rendelkeznek a szexualitásuk miatt?

Figyelt kérdés

Mert basszus azt akarják,hogy elfogadja őket mindenki,hogy ne utálják őket,de ők ugyanakkor gyűlölik a heterókat és azon "viccelődnek"(amit amúgy ful komolyan gondolnak,egészen addig, amíg nem szorul a hurok),hogy random !semmi okkal! lehomofóboznak valakit. Például ha valaki elmondja a véleményét egy NEM valós kapcsolatról (mellőzve mindent ami a pár szexualitására utalna) az első reakció,hogy homofób,de még védeni is próbálja,a rágalmazását.


Aztán a másik,hogy vannak emberek akik nyíltan,kijelentik,hogy olyanért utálnak másokat,amiről az adott személy nem tehet. Jelen esetben a szexualitás. Az egyik csoport a homofób,a másik meg a heterofób. Annyira fura,hogy ha a heterókat utálják senki sem fogja rossz embernek elkönyvelni őket, pedig ugyan úgy emberről beszélünk.

Egy szexualitás nem adja meg a különbségi jogot,mivel ugyan úgy emberek vagyunk,akinek ugyan úgy vannak érzései és akik ugyan úgy más személyiségekkel bírnak. Hogy lehet valaki arra büszke,hogy elítél valakit,amiről az illető tényleg nem tehet? Hogy lehet ezt még dicsőíteni is?



2021. jún. 5. 02:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyan biszex vagyok de teljesen egyetértek veled.
2021. jún. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm,ez megnyugtató.

Az lemaradt,hogy nyilván nem általánosíthatok mindenkit,szóval ez most csak azokról szól,akkel eddig beszéltem erről.

2021. jún. 5. 02:18
 3/38 anonim ***** válasza:
33%

Téged nem idegesít, hogy a testi hibások azt gondolják,hogy ők különleges törvényekkel rendelkeznek a testi hibájuk miatt?

Miattuk kell utólag mindenhova külön rámpákat építeni, sok pénzért, meg különleges buszokat vásárolni, emelővel, meg a legjobb helyeket lefoglalják a parkolókban, és még nem is fizetnek érte.

Érzed, kérdező, hogy hasonló az eset? (Nem vagyok érintett.)

2021. jún. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
3. Tudom,hogy rengeteg a hasonló eset, de a testi hibásokkal pont nem értek egyet, mivel az általában nem okoz lelki sérelmet,nem leszel megbélyegezve miattuk nem valós okokból, legnagyobb esélyjel.
2021. jún. 5. 02:50
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy nem okoz lelki sérelmet?! És az, hogy majdnem kizárt, hogy párt találjanak? Nem lesz megbélyegezve?! Semmi mást nem mondanak rájuk, csak hogy kerekesszékes, lebénult, mozgássérült. Soha nem azt, hogy kék szemű, hogy göndör, vagy hogy sovány. Az első mindig a testi hibájuk.
2021. jún. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ja,hogy úgy érted. Én alapvetően azokról írtam,akiket hamisan ítélnek el, mint ezeknek az embereknek az utálója, fóbja.
2021. jún. 5. 03:11
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindegy, hogy valaki homo vagy heterofób. Ha nem próbál meg a masikkal emberként és kultúráltan viselkedni, azt maximálisan elítélem. Nem érdekel sem a neme, sem a szexualitása. Az utálkozás kinyilatkoztatása primitív, civilizálatlan dolog.
2021. jún. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
43%

Ezért indult a super straight (szuper hetero) mozgalom.

Sok olyan atrocitás érte a heterokat, hogy pl.

Aki nem randizik transzneművel,(aki már át van operálva) az homofób. Szerintem jogos, hogy attól, hogy Gizinek melle, meg hüvelye van, még Gézának született, és ezt nem mindenki tudja elfogadni.

(kutatások szerint több, mint 90% nem randizna transzneművel)

Szóval pl. sokaknak nem tetszett, hogy emiatt homofóbnak bélyegzik őket.


Na, szóval a szuper hetero mozgalom azt mondja:

Én nem tehetek róla, szuper heteronak születtem, én csak ahhoz vonzódom, aki genetikailag is az ellenkező nemhez tartozik.

Én így ilyen vagyok, ez nem választás kérdése, engem így kell elfogadni.

A mozgalmat természetesen az LMBTQ+ társadalom elutasítja,és nem hajlandó felvenni a már általuk elismert 72 nem közé.

2021. jún. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%

Így van ez mindennel.

Nem lehet le cigányozni , de ők parasztoznak és semmi.

A négereknél is igazi rasszisták a négerek, de ha valaki rájuk néz már sértve vannak.

2021. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolják azt, neked viszont komoly tévképzeteid vannak.
2021. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!